Socialiniai tinklai: privalumai ir trūkumai


Įvadas. „Facebook”. Kas yra „Facebook“? „Facebook” privalumai. „Facebook” trūkumai. „Twitter”. Kas yra „Twitter“? „Twitter“ privalumai. „Twitter“ trūkumai. „Instagram“. Kas yra „Instagram“? „Instagram“ privalumai. „Instagram“ trūkumai. „Pinterest“. Kas yra „Pinterest“? Kaip veikia „Pinterest“? „Pinterest“ privalumai. Keli „Pinterest“ faktai. „LinkedIn“. Kas yra „LinkedIn“? „LinkedIn“ privalumai. „LinkedIn“ trūkumai. „VKontakte“. Kas yra „VKontakte“? „VKontakte“ privalumai. „VKontakte“ trūkumai. Išvados. Literatūra.


Šiame darbe panagrinėsime populiariausių pasaulio socialinių tinklų privalumus, trūkumus ir galimybes, bei trumpai apžvelgsime kas ir kaip juos įkūrė.

dalintis mintimis, paveikslėliais, vaizdo įrašais, įvairiomis nuorodomis ir kitais dalykais su dideliu būriu bendraminčių ir draugų.

Vienas iš trūkumų būtų tai, jog tų 140 simbolių išreikšti mintims, nors ir trumpai, yra per mažai, todėl reikia rašyti dvi žinutes. [7]

Šiuo metu „Instagram“ priklauso „Facebook“ įmonei, tačiau „Facebook“ nebuvo pirmoji įmonė susidomėjusi „Instagram“ programėle. 2012 m. kovo mėn. tuometinis „Twitter“ valdybos pirminkas, Džekas Dorsis pasiūlė $525 mln. už „Instagram“ socialinį tinklą, tačiau praėjus kelioms savaitėms „Instagram“ sudarė sandorį su „Facebook“ įmone, kuri pasiūlė $735 mln. Galiausiai „Instagram“ buvo parduota už $1 mlrd. „Facebook“ įmonei. [9]

Vienas iš pagrindinių „Instagram“ privalumų yra paprastas ir greitas programėlės naudojimas. Užtenka vos kelių paspaudimų, kad savo profilyje pasidalintum nauja nuotrauka ar istorijos skiltyje7 įkeltum atnaujinimą, kaip šiuo metu leidi laiką.

Svarbus „Instagram“ privalumas yra tas, jog programėlė turi savyje įmontuotą nuotraukų redagatorių, todėl nereikia siųstis jokių papildomų aplikacijų. Norint pakeisti nuotraukos efektus, užtenka pasirinkti vieną iš daugelio galimų filtrų.

„Instagram“ suteikia galimybę „paslėpti“ savo profilį. Pašaliniai žmonės jūsų keliamų nuotraukų ar istorijos atnaujinimų nematys tol, kol jūs nepatvirtinsite jų kvietimo jus sekti. Tai yra labai naudinga funkcija, norint išvengti nepageidaujamų žmonių akių.

Nuotraukos dažnai neatitinka „Instagram“ reikalavimų. Įkėlus nuotrauką reikia, kad ji atitiktų leidžiamą dydį, jei nuotrauka yra per didelė – ją reikia apkirpti. Karpymo funkcija yra labai paprasta ir ganėtinai prastai sukoduota, tad tenka nukirpti svarbias nuotraukos vietas, pavyzdžiui – galvą.

Tai yra dar viena vieta, kurioje gali reklamuoti savo produkciją nemokamai. [11]

Puslapis taip pat turi naujienų srautą. Paieška puslapyje labai patogi. Negana to, puslapis nėra perkrautas mygtukais15, nemirga ir akies neerzina reklamos.[20]

„VKontakte” taip pat pilnas populiariausios muzikos. Negana to, muzika veikia „Soundcloud“/„Spotify“ principu ir naršant kituose puslapiuose – neišsijungia![20]

Taigi, socialiniai tinklai turi galybę privalumų kurie tikrai yra naudingi kasdieniame gyvenime, tačiau privalumų negali būti be jokių trūkumų. Renkantis koku socialinu tinklu ketinama naudotis yra patartina žinoti jų galimybes, pliusus ir minusus tam, kad nereikėtų vėliau dėl kokių nors pasėkmių gailėtis. Mano nuomone, socialiniai tinklai yra vienas iš svarbiausių ir pagrindinių informacijos bei komunikacijos šaltinių visame internete. Jais naudojasi vos ne kiekvienas žmogus visame pasaulyje, kas tik dar labiau kelią susižavėjimą.

  • Microsoft Word 915 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (3283 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ignas
  • Socialiniai tinklai: privalumai ir trūkumai
    10 - 2 balsai (-ų)
Socialiniai tinklai: privalumai ir trūkumai . (2018 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialiniai-tinklai-privalumai-ir-trukumai.html Peržiūrėta 2019 m. Sausio 18 d. 18:14
×