Socialiniai tinklai referatas


Socialinių tinklų apibrėžimas ir pagrindiniai požymiai. Keletas literatūroje pateikiamų virtualių socialinių. Individualūs vartotojai. Socialinių tinklų istorija. Socialiniai tinklai Lietuvoje. Saugumas socialiniuose tinkluose. Privatumas socialinių. Pagrindiniai atakų tipai, stebimi socialiniuose tinkluose. ?Paprasto mėgdžiojimo. ?Profilio. ?ID vagystės. ?Profiliavimo. ?Antraeilių duomenų rinkimas. ?Padirbtos užklausos. ?Skenavimas ir surinkimas. ?Paveikslų paieška ir analizė. ?Komunikacijos stebėjimo. ?Padirbti profiliai ir Sybil atakos. ?Grupių metamorfozės. ?Balsavimo ir šmeižto. ?Cenzūros. ?Sąmokslo atakos. Anonimai. Apibendrinimas. Dalykinė rodyklė.

Privatumo tikslas paslėpti informaciją apie vartotoją. Privatumo reikalavimai apibūdinami dviem aspektais: pirmasis aspektas akcentuoja duomenų konfidencialumą ir vartotojo anonimiškumą ir tiesiogiai veda į prieigos kontrolę. Informaciją vartotojas turi pasiekti tiesiogiai ir kiekvienas privačios informacijos gabalėlis turi būti valdomas atskirai. Antrasis aspektas pažymi, kad neautorizuoti subjektai negali būti susieti su privačiais vartotojo profilio duomenimis (angl. unlinkability).

Komunikacijos stebėjimo (angl. communication tracking) atakos rengiamos automatizuotai surenkant vartotojo komentarus.

  • Microsoft Word 325 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (2648 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kamilė
  • Socialiniai tinklai referatas
    10 - 8 balsai (-ų)
Socialiniai tinklai referatas. (2014 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialiniai-tinklai-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 06:09
×