Socialiniai tinklalapiai


Socialiniai tinklapiai. Socialiniai tinklai referatas. Socialiniu tinklapių nauda. Socialinių tinklapių žala. Populiariausi socialiniai tinklalapiai. Socialiniu tinklalapiu zala. Socialiniu tinklalapiu nauda. Socialinių tinklų nauda. Socialiniu puslapiu zala. Kas yra socialiniai tinklapiai.

Įvadas. Socialiniai tinklalapiai. Socialinių tinklapių vartotojai. Socialinių tinklalapių nauda. Socialinių tinklalapių žala. Socialinių tinklapių ateitis. Išvados. Literatūra. Šiame darbe atsispindės daugelio įvairių žmonių - turinčių skirtingus išsilavinimo lygius, skirtingų amžių ir lyčių - nuomonės. Taip pat į šį darbą įtrauksiu gyvenimiškų istorijų, kurios padėtų susidaryti vienokią ar kitokią nuomonę apie tokius socialinius tinklalapius, kaip facebook. Com.

Pirma, manau, jog ji yra aktuali šiuolaikinei visuomenei – ypatingai jaunimui, kuris dažniausiai ir naudojasi tokio pobūdžio internetiniais puslapiais.

Antra, neseniai atsiradęs socialinis tinklalapis facebook. Com, jau spėjo sukelti nemažai diskusijų apie socialinių puslapių kenksmingumą ir naudą.

Trečioji priežastis - man yra labai įdomu, kaip tokias internetines svetaines vertina kiti internetu besinaudojantys žmonės.

šiame darbe daugiausiai vartosiu facebook. Com tinklalapio pavyzdžių ir problemų, nes manau, jog būtent šis tinklalapis yra aktualiausias, vien pasižiūrėjus į lankytojų skaičių, bet visus facebook. Com pavyzdžius taikysiu ir kitiemsocialinis tinklas – tai įvairių technologinių priemonių pilnas interneto portalas, kuriame bendraujama su kitais žmonėmis pagal nustatytus draugystės ryšius. Socialinių tinklų puslapiai sujungė visas ankstesnes bendravimo internete formas : juose galima burti draugų grupes, keistis žinutėmis, vaizdo, garso įrašais, sveikinti švenčių proga, siųsti virtualias dovanas ir atlikti daug panašių tiesioginiam bendravimui būdingų veiksmų. Pasaulyje socialinių tinklalapių yra dešimtys, tačiau interneto erdvėje šiuo metu populiariausi keli socialiniai tinklalapiai. Tai 2004 metais sukurtas facebook , kuris pirmiausia buvo skirtas tik harvardo universiteto nariams, o dabar juo naudojasi ne mažiau nei 213 milijonų vartotojų visame pasaulyje. Pagal socialinio tinklo puslapyje pateikiamą statistiką, šiuo metu Lietuvoje facebook naudojasi kiek daugiau kaip 135 tūkstančiai interneto vartotojų ( checkfacebook. Com ). Šio socialinio tinklo gerbėjų daugėja visame pasaulyje.

šiame tinklalapyje žmonės gali apsilankyti ne tik kompiuterio, bet taip pat ir mobiliojo telefono pagalba. Remiantis nielsen kompanijos ir internetinio tinklo sidaugelis pamanytų, jog socialiniai tinklapiai yra paplitę tik tarp jaunimo, bet 2004 metais atsiradęs facebook. Com sulaužė šį įsitikinimą. Šiame socialine tinklalapyje jau yra daugiau 213 milijonų vartotojų, tarp kurių yra net vyriausybė.

verslo įmonės, nevyriausybinės organizacijos ar valstybinės institucijos ir jas atstovaujantys asmenys į socialinius tinklus kraustosi turėdami kitokių tikslų, pvz. : dėl nemokamos reklamos ar kitokios naudos.

  • Microsoft Word 56 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (1557 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gertruda
  • Socialiniai tinklalapiai
    10 - 1 balsai (-ų)
Socialiniai tinklalapiai. (2011 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialiniai-tinklalapiai.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 24 d. 20:06
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo