Socialinio darbo baigiamosios profesinės veiklos praktikos dienoraštis


Socialinio darbo baigiamosios profesinės veiklos praktikos dienoraštis. Data Trukmė valandomis Studento profesinė veikla institucijoje Savirefleksija.


Poliklinikos personalas priėmė maloniai. Gyventojų lankymas ir aptarimas užimtumo klausimais, bendradarbiavau su socialinių paslaugų užimtumo specialistais. Darbinio užimtumo metu vieni darė rankdarbius, kiti – tiesiog šnekučiavosi. Diena praėjo sklandžiai.

Kartu su socialine darbuotoja aptarėme savaitės darbus, kuriuos turėsime padaryti. Ruošėmės Užgavėnių šventei, buvo daug darbo.

Persirengėliai kvietė visus į kiemą. Žiūrėjo įspūdingas Lašininio ir Kanapinio kovas, degino morę, vijo žiemą iš kiemo. Visiems buvo labai linksma. Buvo gera matyti linksmus žmonių veidus.

Po pusryčių atvežė naują gyventoją, tai buvo labai maloni močiutė. Vykdžiau adaptacinę programą, supažindinau ją su aplinka. Močiutė labai viskuo domėjosi. Man buvo malonu bendrauti.

Socialiniam darbuotojui reikia ne tik bendrauti, padėti gyventojams kasdieninėse situacijose bet ir pildyti labai daug dokumentų. Kiekvieną dieną eidama į praktiką sužinau, koks yra iš tiesų svarbus ir sunkus socialinis darbas.

Lankiau socialinės globos namų gyventojus ligoninėje, nuvežiau reikimų higienos priemonių. Džiugu buvo matyti, kad gyventojai sveiksta, džiaugėsi ir jie pamatę mane. Pabendravome.

Kartu su socialine darbuotoja aptarėme savaitės darbus, kuriuos turėsime padaryti. Vėliau aplankėme sergančius globos namų gyventojus. Jie labai laukė, buvo patenkinti.

Vedėm gyventojus į koncertą, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai koncertavo Utenos A. Šapokos gimnazijos pučiamųjų orkestras. Gyventojai su dideliu susidomėjimu klausėsi.

Gyventojai laukė ateinančių darbuotojų. Gyventojai maloniai bendravo, pasipasakojo kas juos slegia, kai juos aplankėme su socialine darbuotoja. Po pietų lydėjau senyvo amžiaus moterį pas odontologą. Sekėsi gerai.

Kartu su socialine darbuotoja apklausėme gyventojus ir sudarėme pirkinių sąrašą. Vėliau nupirkome pirkinius ir išdalinome gyventojams. Gyventojai buvo patenkinti ir nuoširdžiai dėkojo už pirkinius. Buvau laiminga padariusi gerą darbą.

Bendravau jiems aktualiomis temomis, padėjau spręsti iškilusias problemas iš bibliotekos, kuri yra mūsų globos namuose, pristačiau jiems knygas ir laikraščius pagal jų pageidavimus. Jaučiausi gerai.

Kartu su socialine darbuotoja aptarėme savaitės darbus, kuriuos turėsime padaryti. Vėliau aplankėme globos namų gyventojus, kurie laukė mūsų su šypsenomis, laimingi. Darbinio užimtumo metu gyventojai darė rankdarbius. Diena praėjo sklandžiai.

Kartu su socialine darbuotoja nuvykome į migracijos skyrių palydėti vieno gyventojo, kad jis pasikeistų asmens dokumentą. Senolis man nuoširdžiai padėkojo, pasijaučiau gerai.

Šįkart socialinė darbuotoja leido man sudaryti pirkinių sąrašą, kurį vėliau patikrino ir kartu nuvykome į parduotuvę. Apipirkome globos namų gyventojus, grįžę – išdalinome pirkinius. Gyventojai džiaugėsi, aš taip pat džiaugiausi, kad sugebėjau pradžiuginti gyventojus.

Su gyventojais sudarinėjau pirkinių sąrašą. Vykome į parduotuvę su socialine darbuotoja. Nupirktus pirkinius išdalinome gyventojams. Viena gyventoja buvo nepatenkinta nupirktomis prekėmis, pradėjo šaukti, matėsi, kad ji supyko. Pasijutau nesmagiai.

Kartu su socialine darbuotoja aptarėme būsimos savaitės darbus. Tvarkėme bendro naudojimo patalpas, peržiūrėjome ar visi turi asmens higienos priemones, kieno buvo užsibaigę – jas papildėme.

Po pietų su socialine darbuotoja vykome apipirkti gyventojų. Grįžę išdalinome pirkinius. Visi buvo patenkinti, nusiskundimų iš gyventojų nesulaukiau, todėl jaučiausi gerai.

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (2969 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eglė
  • Socialinio darbo baigiamosios profesinės veiklos praktikos dienoraštis
    9.2 - 9 balsai (-ų)
Socialinio darbo baigiamosios profesinės veiklos praktikos dienoraštis. (2016 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialinio-darbo-baigiamosios-profesines-veiklos-praktikos-dienorastis.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 06:22
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo