Socialinio darbo praktika


Socialinio darbo praktikos ataskaita. Isgp pavyzdys. Praktikos veiklos planas. Kalendorinis praktikos planas. Socialinio darbo praktikos veiklos analize. Praktikos veiklos ataskaita socialinio. Soc darbuotojo praktikos darbas. Socialinio darbo praktikos ataskaitos. Praktikos kalendorinis planas. Socialinio darbo pagrindai egzamino atsakymai.

Socialinio darbo ir ugdymo praktika. Individualus kalendorinis praktikos planas. Privalomosios užduotys situacijos aprašymas. Situacijos analizė pasirinktoje ugdymo ar socialinėje institucijoje, problemos sprendimas. Individualus darbas su klientu. Praktinės veiklos analizė. Pasirenkamoji socialinio darbo užduotis. Praktikos įvertinimo lapas. Praktikos priedai. Socialinio darbo praktika.

Toma buvo globojama brolio nuo pradinių klasių, kadangi jos tėvai buvo mirę. Tačiau jos pačios noru mergaitės globą nuo 8 klasės perėmė sesuo, nes ji nelabai gerai sutarė su broliu ir jo žmona. Toma visą laiką buvo stropi, gerai mokėsi, bet nuo šių mokslo metų jos mokymasis suprastėjo. Ji netik pradėjo prastai mokytis bet ir ėmė praleidinėti pamokas, meluoti. Klasės auklėtoja negalėjusi susisiekti su mergaitės mama kreipėsi į socialinę pedagogę. Pokalbio metu Tomos buvo paprašyta pasakyti mamos (globejos) telefoną, tačiau ji vis išsisukinėjo jog nežino ir pažadėjo kitą dieną atnešti. Tačiau ji taip ir neatnešė. Tuomet bandėme apsilankyti namuose ,bet ir ten nieko neradome. Paspaudus Tomą pagaliau sižinojome mamos telefoną, ir informavome ją apie megaitės padėtį. Kitą diena kvietėme mergaitę pas derektorę, ir po to vyko direkcinis tarybos posedis, kuriame dalyvavo : socialinė pedagogė, psichologė, aukletoja, kiti mokytojai. Pokalbio metu Toma sakiusi jog viską supranta ką blogai daro ir gailisi ir žada pasitaisyti. Tačiau po savaitės į mokyklą ateina Tomos mama (globėja) ir prašo pagalbos ,pokalbio metu ji pasako, jog Toma kelias naktis negrįžo namo.

Ši praktika parodė, kad reikia įdėti daug darbo ir pastangų, norint įgyti vaiko pasitikėjimą kad jam padėti išspręsti jam iškylusias problemas. Šis darbas iš tiesų yra labai sukus, reikalaujantis daug laiko, kantrybės ir didelio nusiteikimo. Per praktikai skirtas 4 savaites atlikau praktikai iškeltus uždavinius. Tačiau šio laikotarpio nepakanka, kad susipažinti su socialinio pedagogo visiška atliekama veikla. Gauta informacija yra paviršutinė. Labai svarbu yra teorinės žinios, ir sugebėjimas jas pritaikyti praktiškai. Manau, kad atlikdama šios pirmosios praktikos socialinio darbo užduotis, gebėjau puikiai taikyti savo studijuojamos specialybės įgytas teorines žinias.

Džiaugiuosi socialinio darbo praktika. Praktikos metu daug bendravau su mokyklos socialine pedagoge, ugdytiniais, pedagogais, auklėtojais, kita mokyklos bendruomene. Tikrai labai džiuagiuosi turėjusi progą artimiau susipažinti ką reiškia dirbti mokykloje (socialine pedagode). Problemų ar nusivylimų praktikos metu nepasitaikė. Mane noriai ir šiltai priemė kaip kolegę, tiek pati socialinė pedagogė, tiek kiti pedagogai ir mokyklos darbuotojai.

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (2408 žodžiai)
  • Universitetas
  • Oksana
  • Socialinio darbo praktika
    9 - 8 balsai (-ų)
Socialinio darbo praktika. (2012 m. Rugsėjo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialinio-darbo-praktika.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 21 d. 19:19
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo