Socialinio darbo savarankiškas


Socialinio darbo savarankiski darbai. Savarankiskos socioedukacinio darbo praktika. Savarankiškoji socioedukacinio darbo praktika.

Situacijos pristatymas. Problemos įvertinimas. Problemos sprendimas taikant socialinį – pedagoginį modelį. Problemos sprendimas taikant užduoties modelį. Išvados.

Kaime gyvena šeima kurioje auga septinių metų mergaitė. Tėvai išgerinėja ir niekur nedirba. Mergaitė pradeda eiti į mokyklą. Tėvų priežiūra mergaitei su kiekvienais metais prastėja, nes tėvai vis daugiau geria, neturi darbo, o kad prasimanytų kelis litus, eina į savartyną. Jei ten pavyksta ką užsidirbti, tai iškarto viskas būna pragerta. Mergaitė neprižiūrima, namuose nėra elektros, maisto produktų – jei ką valgo, tai tik mokykloje, namai palaipsniui tampa landyne. Baigusi pradinę mokyklą, mokslus tesė gretimame kaime, vidurinėje mokykloje. Penktos klasės baigimas perkeliamas į linkaučių internatinę mokyklą. Dėl vaiko nepriežiūros apribojamos tėvų teisės. Mergaitė toliau gyvena ir mokosi linkaučių internatinėje mokykloje. Dešimtoje klasėje mergaitė susilaukia kūdikio. Vaiko tėvas atsisako rūpintis ja ir vaiku. Taigi, mokykla lieka nebaigta, artimujų neturi, savimi ir kūdikiu turi rūpintis pati.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2109 žodžiai)
  • Kolegija
  • Samanta
  • Socialinio darbo savarankiškas
    10 - 2 balsai (-ų)
Socialinio darbo savarankiškas. (2012 m. Lapkričio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialinio-darbo-savarankiskas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 22 d. 10:06
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo