Socialinio darbo specializacijos praktikos ataskaita


Socialinio darbo specializacijos praktikos ataskaita. Studento praktikos veiklos ir laiko sąnaudos.


Įėjimo į organizaciją aprašymas(struktūra, pavaldumas, santykiai: vadovybe, tarpusavyje, kitom organizacijom, su klientais). Pateikite pagal savo pasirinktą formą.

Tarpusavyje darbuotojų santykiai yra draugiški ir gana geri, nes kartu dirba gana nemažai laiko, šių komandą sieja didelis supratingumas, bendradarbiavimas, nuoširdumas ir beabėjo vieningumas. Žinoma pasitaiko ir įvairių konfliktiškų situacijų, susijusių, tiek su klientais, tiek su darbo klausimais, tačiau visi kartu stengiasi ir ieško geriausių problemos sprendimo būdų.

Taip pat bendradarbiauja su kitomis su kitomis įstaigomis ir organizacijomis, jų tarpusavio ryšiai yra geri, seniūnija aktyviai įsitraukia į bendras veiklas ir projektus, kurie gerina bendruomenės narių gyvenimo kokybę.

Klientų grupė labai įvairi, su skirtingomis nuomonėmis ir charakteriais. Vieni nuoširdūs ir supratingi, kiti agresyvūs ir viskuo nepatenkinti ir vis priekaištauja, kad jiems niekas nepadeda ir jie niekam nerūpi. Tačiau socialinės darbuotojos išmano savo darbą ir pa-įsta savo klientus, todėl nesunkiai susitvarko su iškilusiais sunkumais. Beabėjo seniūnas irgi prisideda prie šių problemų sprendimo, stengiasi motyvuoti juos ir kuo daugiau įtraukti į bendruomenės gyvenimą.

Bendruomenės situacijos analizė, pagal kurią sudarytas bendruomenės profilis, nustatyti bendruomenės poreikiai.

Bendruomenę sudaro 17 socialinės rizikos šeimos. Seniūnijoje yra 2 socialinės darbuotojos, kurios yra pasidalinusios šeimas maždaug po lygiai ir kiekvieną kartą tam tikru paskirtu laiku jas lanko.

  • Sociologija Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1189 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eglė
  • Socialinio darbo specializacijos praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Socialinio darbo specializacijos praktikos ataskaita. (2017 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialinio-darbo-specializacijos-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 22:32
×