Socialinio darbuotojo padėdėja


Darbo tikslas. Susipažinti su socialine politika Apžvelgti vystymosi etapus Apžvelgti socialinės politikos pagrindinius tikslus Išvados Šaltiniai. Socialinė politika,. Kas tai? Valdžios vykdoma politika, skirta teisiškai reguliuoti visuomenės poreikius ir kylančias problemas. Į valstybės interesus įeina teisės. Socialinės politikos vystymosi etapai. Skurdžių problemas spręsti pradėta dar Romos imperijoje. Socialinės politikos pagrindiniai tikslai. Socialinė apsauga, kuri garantuoja pajamas atsiradus socialinei rizikai (liga. Išvados. Kaip ir kiekviena politika ar kita sritis visada turi galimybę tobulėti.


Susipažinti su socialine politika; Apžvelgti vystymosi etapus; Apžvelgti socialinės politikos pagrindinius tikslus; Išvados; Šaltiniai;.

Valdžios vykdoma politika, skirta teisiškai reguliuoti visuomenės poreikius ir kylančias problemas. Socialinę politiką sudaro visuma valstybę valdančių partijų programų, kurias stengiamasi įgyvendinti. Taip pat socialine politika kartais vadinama: visuomenės mokslas, tyrinėjantis valdžios socialinę politiką.

Į valstybės interesus įeina teisės, politiniai, socialiniai, ekonominiai ir kiti klausimai susiję su: edukacinė (švietimo) politika; šeimos politika; sveikatos politika; būsto politika; migracinė politika; užimtumo politika (bedarbystės mažinimas); socialinė pagalba;.

Skurdžių problemas spręsti pradėta dar Romos imperijoje. Jiems buvo nemokamai dalinamos mažą energetinę vertę turinčios sriubos, bilietai į gladiatorių varžybas.

Žlugus Romos imperijai, pirmas įstatymas apie skurdžių teises buvo išleistas 1601 m. Anglijoje, 1795 m. įvestos išmokos bedarbiams. Nuo XIX a. socialinė politika buvo glaudžiai susieta su darbo ir bedarbystės problemomis.

  • MS PowerPoint 986 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (403 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Lukas
  • Socialinio darbuotojo padėdėja
    10 - 3 balsai (-ų)
Socialinio darbuotojo padėdėja. (2020 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialinio-darbuotojo-padedeja.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 01 d. 04:48
×
34 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo