Socialinio darbuotojo padėjėjo funkcijos, darbo pobūdis


“Socialinio darbuotojo padėjėjo funkcijos , darbo pobūdis’’. Rokiškio technologijos ,verslo ir žemės ūkio mokykla. Kas yra socialinis darbas? Pagrindiniai paslaugų gavėjai. Socialinis darbas – profesinė. Įvairių socialinių grupių ir amžiaus asmenys. Tojo padėjėjai yra kvalifikuoti darbuotojai. Teikiamos paslaugos. Bendravimas, konsultavimas, informavimas. Socialinis darbuotojas ne mažiau kaip kartą per mėnesį aplanko pagalbos į namus paslaugų gavėjus. Bendravimas, konsultavimas, informavimas, tarpininkavimas, atstovavimas. Kartu su asmeniu analizuojama asmens (šeimos) probleminė situacija ir ieškoma problemos sprendimo būdų. Pagalba apsirūpinant maisto produktais ir maisto ruošoje. Pagalba asmenims (šeimoms), kurie dėl nepakankamo savarankiškumo ar nepakankamų pajamų nepajėgia maitintis savo namuose. Ūkio darbų organizavimas. Pagalba buityje ir namų ruošoje. Socialinės paslaugos organizuojamos atsižvelgiant į gyventojų poreikius krosnių valymas. Pagalba rūpinantis asmens higiena ir priežiūra. Pagalba asmenims. Kitos paslaugos, pvz. Mokesčių mokėjimas, dokumentų ir korespondencijos tvarkymas. Pagalbos suteikimas sprendžiant asmens (šeimos) problemas (teisines. Sveikatos priežiūros organizavimas. „Socialinio darbo profesija skatina socialinę kaitą.


Kas yra socialinis darbas? Pagrindiniai paslaugų gavėjai. Pagalbos į namus paslaugos teikimo organizavimas. Teikiamos paslaugos. Baigiamieji akcentai.

Bendravimas, konsultavimas, informavimas, tarpininkavimas, atstovavimas (nemokamai); Pagalba apsirūpinant maisto produktais ir maisto ruošoje; Ūkio darbų organizavimas; Pagalba buityje ir namų ruošoje; Pagalba rūpinantis asmens higiena ir priežiūra; Sveikatos priežiūros organizavimas; Palydėjimas į reikiamas institucijas; Kitos paslaugos, pvz.:

Ūkio darbų organizavimas; Pagalba buityje ir namų ruošoje;.

Socialinės paslaugos organizuojamos atsižvelgiant į gyventojų poreikius: krosnių valymas, malkų supjovimas, suskaldymas, sukrovimas, smulkus būsto remontas ir pan. Tai gali būti paslaugos iš pagalbos į namus paslaugų komplekto: aplinkos prie namo sutvarkymas, langų, kilimų, kiliminių dangų, patiesalų, šviestuvų išvalymas, daržovių žiemai nupirkimas, vaikų priežiūra dienos metu, suaugusio priežiūra nakties metu , laidojimo organizavimas ir pan.

  • MS PowerPoint 837 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (787 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Liveta
  • Socialinio darbuotojo padėjėjo funkcijos, darbo pobūdis
    10 - 2 balsai (-ų)
Socialinio darbuotojo padėjėjo funkcijos, darbo pobūdis. (2019 m. Rugsėjo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialinio-darbuotojo-padejejo-funkcijos-darbo-pobudis.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 09 d. 16:49
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo