Socialinio darbuotojo vaidmenys ir funkcijos


Socialinio darbuotojo vaidmenys ir funkcijos. Socialinis darbuotojas kaip socialinių paslaugų tarpininkas. Socialinis darbuotojas kaip socialinių paslaugų tarpininkas. . Tikslas. Socialinis darbuotojas kaip socialinių paslaugų tarpininkas. Funkcijos. Socialinis darbuotojas kaip mokytojas. Socialinis darbuotojas kaip mokytojas. Tikslas. Socialinis darbuotojas kaip mokytojas. Funkcijos. Socialinis darbuotojas kaip konsultantas. Socialinis darbuotojas kaip konsultantas. Tikslas. Socialinis darbuotojas kaip konsultantas. Funkcijos. Socialinis darbuotojas kaip atvejo tvarkytojas. Socialinis darbuotojas kaip atvejo tvarkytojas. Tikslas. Socialinis darbuotojas kaip atvejo tvarkytojas. Funkcijos. E. Pilipavičienės (2006) manymu, socialinis darbuotojas atlieka 6 pagrindines funkcijas(1/2). E. Pilipavičienės (2006) manymu, socialinis darbuotojas atlieka 6 pagrindines funkcijas (2/2). Naudota literatūra.

Socialinis darbuotojas kaip socialinių paslaugų tarpininkas. Tikslas.

Socialinis darbuotojas kaip socialinių paslaugų tarpininkas. Funkcijos:.

Kliento situacijos įvertinimas. Resursų įvertinimas. Informacijos suteikėjas. Nukreipimas. Kliento advokatavimas. Paslaugų sistemos sujungėjas.

Socialinių ir kasdieninio gyvenimo įgūdžių mokymas. Palengvinti elgesio keitimą. Pirminė prevencija.

Padėti klientams pagerinti jų psichosocialinį funkcionavimą,padedant jiems geriau suprasti jų požiūrius ir jausmus,keičiant elgesį ir mokant susitvarkyti su probleminėmis situacijomis.

Psichosocialinis įvertinimas ir diagnozė. Stabilios priežiūros elgsena. Socialinis gydymas. Praktikos tyrimai.

Siekti individui ar šeimai paslaugų pastovumo per procesą , jungiant klientus tinkamomis paslaugomis ir koordinuojant paslaugų naudojimą.

Kliento nustatymas (identifikacija). Kliento įvertinimas. Paslaugų/gydymo plano sudarymas. Paslaugų koordinavimas. Paslaugų tiekimo kontrolė (monitoringas). Kliento palaikymas ir advokatavimas.

Socialinis darbas: profesinės veiklos įvadas, 2004, p. 155. (Pečiulis, 2002, p. 42) (I.Žalimienė (2003) ).

  • Sociologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 57 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (494 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laima
  • Socialinio darbuotojo vaidmenys ir funkcijos
    10 - 9 balsai (-ų)
Socialinio darbuotojo vaidmenys ir funkcijos. (2015 m. Lapkričio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialinio-darbuotojo-vaidmenys-ir-funkcijos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 08:43
×