Socialinio darbuotojo vaidmuo įgyvendinant vaiko minimalią ir vidutinę priežiūrą


Santrauka. Summary. Įvadas. Pagrindinės sąvokos ir terminai. Nepilnamečių delinkvencijos teorinė analizė. Delinkvencijos samprata ir teorijos. Delinkventinio elgesio priežastys. Vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įgyvendinimas. Socialinio darbuotojo vaidmuo. Delinkvencijos prevencija. Vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros principai, priemonės ir problemos. Socialinio darbuotojo vaidmuo skiriant vaikui minimalios ir vidutinės priežiūros. Priemones. Socialinio darbuotojo vaidmuo vykdant vaiko. Minimalios ir vidutinės priežiūros priemones. Vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros priemonių taikymas socialinių institucijų darbuotojų veiklos empirinis tyrimas. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatų analizė ir apibendrinimas. Išvados. Pasiūlymai. Literatūra ir šaltiniai. Priedai.

Temos aktualumas. Vaikų minimalios ir vidutinės institucijų reforma apibrėžia resocializacijos strategiją, orientuotą į humanistinę, į ugdytinį orientuotą, žmogaus dvasinę kultūrą ugdančią paradigmą, tačiau tradiciškai šiose institucijose dar tebėra gajos į izoliaciją, nuobaudas bei griežtą normų laikymąsi orientuotos ugdymo strategijos. Todėl organizuojant linkusių nusikalsti vaikų ir paauglių resocializaciją, būtina ištirti jų poreikius, priežiūrą ir kontrolę keisti prižiūrimųjų asmeninių ir socialinių problemų sprendimu. Čia ypatingas vaidmuo tenka socialiniam darbuotojui.

Darbo objektas – socialinio darbuotojo vaidmuo įgyvendinant vaiko minimalią ir vidutinę priežiūrą. Tikslas atskleisti socialinio darbuotojo vaidmenį įgyvendinant vaiko minimalią ir vidutinę priežiūrą.

  • Sociologija Bakalauro darbas
  • Microsoft Word 143 KB
  • 2013 m.
  • 62 puslapiai (16749 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Edita
  • Socialinio darbuotojo vaidmuo įgyvendinant vaiko minimalią ir vidutinę priežiūrą
    10 - 1 balsai (-ų)
Socialinio darbuotojo vaidmuo įgyvendinant vaiko minimalią ir vidutinę priežiūrą. (2013 m. Birželio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialinio-darbuotojo-vaidmuo-igyvendinant-vaiko-minimalia-ir-vidutine-prieziura.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 11:23
×