Socialinio darbuotojo veikla su protine negalia turinčiais žmonėmis


Socialinio darbuotojo veikla su protine negalia turinčiais žmonėmis etiniai aspektai. Proto negalia. Pagrindiniai proto negalią turinčių žmonių poreikiai. Socialinių paslaugų poreikis proto negalia turintiems žmonėms. Teikiamos specialiosios socialinės paslaugos. Etiniai ypatumai socialiniame darbe su proto negalia. Socialinio darbuotojo veikla su žmonėmis turinčiais protinę negalią. Užimtumas su protinę negalia turinčiais asmenimis. Užimtumo veiklos. Kylančios problemos dirbant su protinę negalią turinčiais asmenimis. Kylančios dilemos ir etines problemos dirbant su protinę negalią turinčiais asmenimis. Išvados. Šaltinių sąrašas.


Socialinė priežiūra (pagalba į namus); 2. Socialinė globa (dienos socialinė globa asmens namuose).

Socialinio darbuotojo veikla su žmonėmis turinčiais protinę negalią.

Kylančios problemos dirbant su protinę negalią turinčiais asmenimis.

Kylančios dilemos ir etines problemos dirbant su protinę negalią turinčiais asmenimis.

Visuomenė su proto negalia turinčiais žmonėmis elgiasi neetiškai, tyčiojasi iš jų nepadeda integruotis į visuomenę. Žmonės nesupranta, kad jie yra tokie pat žmonės kaip ir jie, tik reikia jiems skirti daugiau dėmesio, būti jiems tolerantiškiems, bei padėti jiems realizuoti save, išmokinti gyventi savarankiškai. Dėl neetiško elgesio šie žmonės būna atstumti visuomenės, jie tampa visiems problema.

  • MS PowerPoint 50 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (808 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rasa
  • Socialinio darbuotojo veikla su protine negalia turinčiais žmonėmis
    10 - 1 balsai (-ų)
Socialinio darbuotojo veikla su protine negalia turinčiais žmonėmis . (2019 m. Kovo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialinio-darbuotojo-veikla-su-protine-negalia-turinciais-zmonemis.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 21:16
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo