Socialinio dykinėjimo fenomenas komandiniame darbe


Komandinio darbo organizacijoje teoriniai aspektai. Komandos sąvoka ir tipai. Komandinio darbo samprata. Socialinio dykinėjimo fenomeno teoriniai aspektai. Socialinio dykinėjimo samprata. Socialinio dykinėjimo rūšys. Socialiniam dykinėjimui įtakos turintys veiksniai. Individualūs veiksniai. Situaciniai veiksniai. Literatūros sąrašas.

Kadangi esminė socialinio dykinėjimo fenomeno prielaida yra darbas grupėje arba komandoje, pirmiausia yra labai svarbu aptarti pagrindinius komandinio darbo organizacijoje ypatumus. Šiandieninėje visuomenėje vienas esminių modernios organizacijos bruožų yra komandinė veikla produktyviai dalyvaujant pokyčiuose, juos valdant, formuojant organizacijos kultūrą, siekiant pagerinti veiklos efektyvumą ir pan. Komandinis darbas yra populiarus nepriklausomai nuo veiklos srities ir yra organizuojamas tam, kad būtų efektyviau siekiama veiklos tikslų. Yra gausybė įrodymų, kad komandinio darbo metu pasiekiama geresnių rezultatų nei dirbant individualiai (Gumuliauskinė, Taputis, 2005). Kaip teigia Robbins (2003), organizacijos, siekdamos dirbti veiksmingiau, pirmenybę teikia komandiniam darbui, kaip veiksmingesniam būdui panaudoti darbuotojų gebėjimus.

  • Psichologija Analizė
  • Microsoft Word 40 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (3850 žodžiai)
  • Kar
  • Socialinio dykinėjimo fenomenas komandiniame darbe
    10 - 4 balsai (-ų)
Socialinio dykinėjimo fenomenas komandiniame darbe. (2014 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialinio-dykinejimo-fenomenas-komandiniame-darbe.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 15:01
×