Socialinio elgesio keitimo planas - stereotipai


Kas yra lyčių vaidmenų stereotipai? Lyčių vaidmenys dažnai yra nulemti stereotipų. Kokią įtaką daro lyčių vaidmenų stereotipai visuomenėje? Stereotipinis mąstymas apie moterų ir vyrų savybes gali būti pavojingas. Vyrai ir moterys gali manipuliuoti tokiu socialine lytimi grindžiamu mąstymu bei elgesiu. Specialistai teigia. Stereotipas, kad pinigus turi uždirbti vyrai, o moterys – rūpintis šeima. Stereotipai lydintis karjeristes moteris. Kas trukdo tapti karjeriste? Moterys pernelyg kuklinasi jos pasitraukia iš konkurencinės aplinkos. Dauguma ištekėjusių, vaikų susilaukusių dailiosios lyties atstovių nemoka atsakomybe pasidalyti su partneriu. Vadovės moterys neretai turi vieną silpnybę – nori būti visų mylimos. Prakalbus apie moteriškus ginklus versle. Pirmiausia jau nuo. Socialinio elgesio keitimo planas. Literatūra ir šaltiniai.

Darbo padovė: lekt. L. Milkintaitė Šiauliai 2014.

Kokią įtaką daro lyčių vaidmenų stereotipai visuomenėje?

Pirmiausia jau nuo vaikystės reikėtų skatinti mergaites užsiimti ir atrasti mėgstamą veiklą nebūtinai ji turi būti mergaitiška ir nenuverti mergaičių galimybių. Kiekvienas darbdavys turi vertinti žmogų pagal nuveiktus darbus ir įdėtas pastangas, o nevertinti pagal lytį. Moterims siekiančioms įsitvirtinti karjeros srityje reikėtų vengti manipuliacijos, flirtavimo, ir kitų moteriškųjų bendravimo savybių, kurios būtent ir stiprina stereotipus ir duoda minčių naujoms. Moterys turi viską pasiekti darbo ir pastangų dėka.

  • MS PowerPoint 3318 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (580 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jolanta
  • Socialinio elgesio keitimo planas - stereotipai
    10 - 3 balsai (-ų)
Socialinio elgesio keitimo planas - stereotipai. (2014 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialinio-elgesio-keitimo-planas---stereotipai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 22:16
×