Socialinio konstrukcionizmo perspektyva socialinio darbo praktikoje: klausimai ir atsakymai


Socialinio konstrukcionizmo perspektyva socialinio darbo praktikoje. Yra labiau nukreipta į nukrypimo diagnozavimą ir koregavimą , nei į aplinkos pritaikymą skirtingumo. Kaip ir ką socialinio darbo praktikoje įgalina , apsaugo ir kontroliuoja socialinių paslaugų srityje veikiantys įstatymai , nutarimai. Kaip neo liberalaus ekonominio diskurso idėjos dera ir kaip prieštarauja socialinio darbo vertybėms jūsų pasirinktoje socialinio darbo praktikos srityje. Kokias jūs matote vartotojų teisių diskurso stiprybes ir apribojimus siekiant socialinio teisingumo vartotojų atžvilgiu šiame kontekste. Kaip religijos diskursas ir ar dvasingumo diskursas formuoja jūsų praktiką.


Remdamiesi kurso skaitiniais paanalizuokite socialinio darbo praktikoje pasireiškiančia praktika, kada įvertinimas ir intervencija yra labiau nukreipta į nukrypimo diagnozavimą ir koregavimą, nei į aplinkos pritaikymą skirtingumo priėmimui. Pateikite pavyzdį iš savo socialinio darbo praktikos, kuriame pastebite šį prieštaravimą. (ne daugiau 0.5 psl.).

Biomedicinos diskursas daro didelę įtaką paslaugų teikime, ypatingai sveikatos ir gerovės. Vienas iš praktinių biomedicinos dominavimo daugelyje sveikatos ir gerovės sąlygų yra tas, kad socialiniai darbuotojai turi išmokti suprasti ir naudoti biomedicinos terminologiją, kad galėtų veiksmingai bendrauti šiose praktikos srityse. Ir, kad darbuotojas turi susikoncentruoti į patį klientą, jo problemą, o ne į diagnozę.

Mano atvejis iš praktikos labai panašus kaip Jūs davėt, toks jausmas, kad tai aprašyta mano situacija. Manau dirbant su rizikos šeimomis, kiekvienas socialinis darbuotojas yra tas situacijas išgyvenęs. Tai buvo mano pirma, naujo darbo savaitė. Su kitos seniūnijos socialine darbuotoja darbui su rizikos šeimomis važinėjom į šeimas, kad mane joms pristatytų. Važiavom pas vieną šeimą, kurioje auga trys mažos mergaitės. Jau važiuojant socialinė darbuotoja informavo, kad ši šeima, nėra rizikos šeima. Jai nustatytos bendrosios paslaugos: konsultavimas. Papasakojo, kad mergaitės labai gražios, prižiūrėtos, kad mama jauna, kuri serga atvira forma tuberkulioze.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1192 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Socialinio konstrukcionizmo perspektyva socialinio darbo praktikoje: klausimai ir atsakymai
    10 - 2 balsai (-ų)
Socialinio konstrukcionizmo perspektyva socialinio darbo praktikoje: klausimai ir atsakymai . (2018 m. Rugsėjo 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialinio-konstrukcionizmo-perspektyva-socialinio-darbo-praktikoje-klausimai-ir-atsakymai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 23:39
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo