Socialinio projekto dalinio finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų paraiška


Socialinio projekto dalinio finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų paraiška. Informacija apie organizaciją. Organizacijos pavadinimas Telšių rajono senelių globos namai. Organizacijos duomenys. Projekto aprašymas. Projekto pavadinimas Tęstinis projektas „Senelių gerovės kūrimas“. Socialinių problemų, kurias padėtų spręsti projektas. Projekto tikslai, uždaviniai įtraukti į senelių globos namų gyventojų veiklą ir jų šeimos narius. Projekto įgyvendinimo vieta Telšių rajono senelių globos namai (Rambyno 24Veiklos ir jų vykdymo laikotarpis. Turimi resursai projektui įgyvendinti. Rėmėjai ir kiti finansavimo šaltiniai. Duomenys apie projekto partnerius ir rėmėjus. Projekto išlaidų sąmata.

Projekto tikslai, uždaviniai: įtraukti į senelių globos namų gyventojų veiklą ir jų šeimos narius; per įvairias terapijas mokyti šeimos narius ir neįgalius gyventojus įveikti stresą, depresiją, krizines situacijas; neįgaliesiems sudaryti galimybę gyventi pilnavertį gyvenimą ugdant jų savarankiškumą ir pasitikėjimą savimi; aplankyti koncertus, spektalius, lankytinas turizmo vietas ir taip išlaikyti bendravimo bei kitus įgūdžius. Tikslinės asmenų grupės, kuriai skirtas projektas, apibūdinimas: Yra 60 gyventojų, iš kurių 5 asmenys turi neįgalumą.

Projekto įgyvendinimo vieta: Telšių rajono senelių globos namai (Rambyno 24). Laukiami projekto rezultatai: Senelių globos namų gyventojai turėdami veiklos jausis visaverčiai, įveiks neigiamas emocijas, nutrauks žalingų įpročių vartojimą. Šeimos narių priežiūra su neįgaliaisiais suteiks jiems teigiamų emocijų, padės išlaikyti jų savarankiškumą, bendravimo įgūdžius. Numatomas projekto tęstinumas, perspektyvos: Projektą tikslinga tęsti, nes Telšių rajono senelių globos namuose apsigyvena daugybę senolių iš Telšių rajono ar iš pačių Telšių. Jiems reikalinga pagalba juos prižiūrint, neturi artimųjų ar tiesiog jų šeimos nariai negali juos visąlaik prižiūrėti.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 101 KB
  • 2014 m.
  • 11 puslapių (458 žodžiai)
  • Karolina
  • Socialinio projekto dalinio finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų paraiška
    10 - 9 balsai (-ų)
Socialinio projekto dalinio finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų paraiška. (2014 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialinio-projekto-dalinio-finansavimo-is-savivaldybes-biudzeto-lesu-paraiska.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 15:54
×