Socialinis - pedagoginis bendradarbiavimas su tėvais


Socialinis - pedagoginis bendradarbiavimas su tėvais. socialinių tyrimų savarankiškas darbas. dėst. ĮVADAS. Vaiko kelias į gyvenimą prasideda tėvų namuose, kuriuose kiekvieną dieną aplink save. Darbo tikslas atskleisti socialinio - pedagoginio bendradarbiavimo su tėvais mokykloje ypatybes. Bendradarbiavimo samprata. Galima teigti kad. Edukacinę funkciją sudaro mokymas, auklėjimas, ugdymas, lavinimas, švietimas. Tėvai, auklėdami vaikus, pridaro nemažai klaidų vieni - ne visada jaučia atsakomybę už vaikų auklėjimą. Bendrojo tėvų pedagoginio švietimo turinį sudaro. Lietuvos mokyklose yra paplitusi ir pedagoginė konsultacija. IŠVADOS. Mokyklos ir tėvų bendradarbiavimo svarbą ypač reikalinga šiandien.

Socialinis - pedagoginis bendradarbiavimas su tėvaissocialinių tyrimų savarankiškas darbas dėst.

Darbo tikslas: atskleisti socialinio - pedagoginio bendradarbiavimo su tėvais mokykloje ypatybes.Darbo uždaviniai:Atskleisti bendradarbiavimo prevencinės veiklos sampratą.Ištirti tėvų ir mokytojų bendradarbiavimo ypatumus. Darbo metodai: mokslinės literatūros, informacijos šaltinių analizė, anketinė apklausa.

IŠVADOSMokyklos ir tėvų bendradarbiavimo svarbą ypač reikalinga šiandien, nes daugelis tėvų vis labiau užsidaro savo aplinkoje, mažai dėmesio beskiria vaikų mokymuisi, netinkamo elgesio korekcijai.Siekdami remti mokinių tobulėjimą, pedagogai, socialiniai pedagogai turi aktyviai bendradarbiauti su tėvais, jie turi veikti išvien, vykdydami prevencinę veiklą, siejamą su vaikams iškilusiomis problemomis.Socialinio pedagogo teikiama pagalba gali būti: edukacinė, psichologinė ir tarpininkavimo. Jos gali būti trumpalaikio ir ilgalaikio pobudžio.Atliktas tyrimas parodė, kad pedagogai, soc. pedagogai ir tėvai stengiasi bendradarbiauti tarpusavyje rūpindamiesi mokinių- vaikų ateitimi, geresniais rezultatais.Pedagoginis darbas, sprendžiant vaikams iškilusias problemas, taip pat vyksta bendradarbiaujant tėvams ir mokytojams.

  • Pedagogika Skaidrės
  • MS PowerPoint 46 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (523 žodžiai)
  • Darius
  • Socialinis - pedagoginis bendradarbiavimas su tėvais
    10 - 10 balsai (-ų)
Socialinis - pedagoginis bendradarbiavimas su tėvais. (2015 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialinis---pedagoginis-bendradarbiavimas-su-tevais.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 05:25
×