Socialinis Darbas refleksija


Socialinis Darbas refleksija.

Pasaulyje egzistuoja be galo daug įvairiausių organizacijų, kiekvienos organizacijos tikslas yra vis kitoks, tačiau yra organizacijų, kurios dirba žmonių labui apie tai ir norėčiau kalbėti. Organizacijos, kurios dirba žmonių labui gali rengti įvairiausias labdaras, jos remia žmones materialiai, arba apskritai padeda žmonėms. Šių įstaigų galima rasti įvairiausiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Klaipėda tai miestas, kuriame galima rasti labai daug organizacijų, kurios padeda vienaip ar kitaip nuo gyvenimo nukentėjusiems žmonėms. Kai pradėjau studijuoti socialinį darbą Klaipėdos Valstybinėje kolegijoje, man teko aplankyti tokias organizacijas. Tik aplankęs šias organizacijas supratau, kokių yra nelaimingų žmonių, tačiau šių organizacijų veikla tiesiog stebina, nes jos labai padeda žmonėms, kuriems gyvenimas tiosiog nesusiklostė kogero taip kaip jie būtų norėję. Teko ir bendrauti su tais žmonėmis, kurie lankosi šiose organizacijose, visų šių žmonių istorijos yra vienaip ar kitaip susijosius, nes juos visus nuskriaudė nelaimingas gyvenimas.

Drįstu teigti, kad kogero pabaigęs Socialinio darbo studijas, nedirbsiu šio darbo, nes tiesiog Lietuvoje socialiniai darbuotojai yra be galo nuvertinami, tačiau galbūt ši situacija pasikeis, kai žmonės supras socialinių darbuotojų svarbą visuomenėje.

Viena iš pirmųjų organizajų, kurias teko aplankyti yra neigalųjų namai – „Lakštutė“ . Šioje įstaigoje yra teikiamos paslaugos suaugusiems neįgaliems žmonėms, kurie turi psichikos bei elgesio sutrikimų taip pat jiems yra numatytas socialinės globos poreikis.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1343 žodžiai)
  • Kolegija
  • Alvydas
  • Socialinis Darbas refleksija
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Socialinis Darbas refleksija. (2015 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialinis-darbas-refleksija.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 15:03
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo