Socialinis darbas su šeima Vilniaus savivaldybėje


Socialinio darbo su seima metodai. Socialinis darbas su seimos metodai. Darbo su 6eima tikslas. Socialinis darbas su seima skaidres. Socialinio darbo su šeima praktikos metodai. Teoriniai socialinio darbo modeliai su soc rizikos seimomis. Socialinis darbas su seima tyrimas. Socialiniai tyrimai socialinis darbas su seima.

Sociologijos kursinis darbas. Įvadas. Šeimos samprata. Socialinės rizikos šeimos samprata. Lietuvos socialinė politika. Socialinė parama. Socialinės paslaugos. Socialinis darbas su šeima vilniaus savivaldybėje. Socialinės paramos šeimai metodika. Socialinė parama šeimai vilniaus savivaldybėje. Socialinė parama socialinės rizikos šeimai vilniaus savivaldybėje. Socialinės paramos aktualijos vilniaus savivaldybėje. Išvados. Literatūra.


Lietuvoje ilgą laiką šeimai buvo teikiama tik pasyvi pagalba: materialinė parama ir stacionarios socialinės paslaugos, o aktyvios pagalbos priemonės nebuvo plėtojamos. Vykstant viešojo sektoriaus reformoms, socialinės paslaugos tampa vis svarbesne socialinės apsaugos sritimi. Vis aktyviau socialines paslaugas teikia nevyriausybinės organizacijos, kurių pagrindinis tikslas –socialinių paslaugų plėtra socialinės rizikos šeimoms ir vaikams. Šis darbas aktualus, kadangi aptariama šeimoms teikiama socialinė parama Vilniaus savivaldybės kontekste.

Dažnai socialinių problemų turinti šeima siekia gauti piniginę paramą bei valstybės institucijų išmokas. Tačiau įsigilinus į šeimos gyvenimo būdą, neretai paaiškėja, kad daugumai šių šeimų piniginės išmokos iš esmės nekeičia jų gyvenimo kokybės.

Temos naujumas. Išstudijavus mokslinę literatūrą, nepavyko rasti nė vieno straipsnio, skirto socialinio darbo su šeima aktualijų tyrinėjimui Vilniaus savivaldybėje. Tik keletas informacinio pobūdžio straipsnelių buvo paskelbti periodinėje spaudoje.

Darbo objektas.

Darbo tikslas. Išnagrinėti socialinio darbo su šeima aktualijas Vilniaus savivaldybėje.

Darbo uždaviniai:

1.Nagrinėti šeimos sampratą;

2.Apibūdinti socialinės rizikos šeimos sampratą;

3.Nagrinėti socialinės paramos politikos Lietuvoje ypatumus;

4.Nustatyti savivaldybės vaidmenį, teikiant socialines paslaugas;

5.Ištirti Vilniaus savivaldybėje teikiamas socialines paslaugas šeimoms.

Tyrimo metodai:

1. Teorinis tyrimo metodas – dokumentų analizė naudotas tiriant mokslinės literatūros šaltinius bei norminius dokumentus, atskleidžiant svarbesniuosius tiriamos problemos klausimus, rašant tyrimo teorinius matmenis.

2. Empirinio tyrimo metu taikyti metodai. Statistinių duomenų analizė.

Darbą sudaro įvadas, mokslinės literatūros apžvalga, statistinių duomenų analizė, išvados ir literatūros sąrašas.

  • Sociologija Kursiniai darbai
  • 2013 m.
  • Agnee
  • 23 puslapiai (5726 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sociologijos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 41 KB
  • Socialinis darbas su šeima Vilniaus savivaldybėje
    10 - 3 balsai (-ų)
Socialinis darbas su šeima Vilniaus savivaldybėje. (2013 m. Vasario 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/socialinis-darbas-su-seima-vilniaus-savivaldybeje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 23:50