Socialinis darbuotojas praktika ligoninėje


Ligonines socialinis darbuotojas. Socialinis darbuotojas ligonineje. Socialinis darbas ligonineje.

Sociologijos praktikos ataskaita. Įvadas. Sąvokos. Trumpas įstaigos aprašymas. Teikiamos socialinės paslaugos viešojoje įstaigoje kupiškio ligoninė. Klientų grupė viešojoje įstaigoje kupiškio ligoninė. Dokumentų pildymas. Dokumentų pildymas, siekiant gauti įstaigos teikiamas socialines paslaugas. Dokumentų pildymas įstaigoje socialinėms paslaugoms gauti. Sociokultūrinės paslaugos. Tyrimas. Išvados ir siūlymai. Literatūra. Priedai.


Atlikdami praktiką bendraujame ne tik su skyriaus personalo sesutėm, bet ir su daktarais, socialiniais darbuotojais, masažistais ar psichologais. Socialinio darbuotojo padėjėjas lydėdamas ligonį į paskirtas daktaro procedūras sužino labai daug apie ligoninę. Kokios yra teikiamos paslaugos, procedūros ligoniams. Socialinis darbuotojas gali būti tas žmogus, kuris pacientą supažindins su slaugytoju, jie kartu parengs asmens slaugos ar globos planą, nes jei dirbama tokioje institucijoje kaip pavyzdžiui slaugos, abiejų specialybių atstovai siekia padėti žmogui, tai svarbiausias veiklos tikslas. Padeda tvarkyti globos, rūpybos, paslaugų namuose, pensijų gavimo dokumentus. Slauga – tai asmens sveikatos priežiūros dalis, apimanti sveikatos ugdymą, stiprinimą ir išsaugojimą, sveikų ir sergančių asmenų fizinę, psichinę ir socialinę priežiūrą.

Socialinis darbuotojas praktika ligoninėje. (2014 m. Lapkričio 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/socialinis-darbuotojas-praktika-ligonineje.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 03:22