Socialinis interakcinis projektas


Sociologijos skaidrės. Socialinis- interakcinis projektas. Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės Carito senelių globos namai ir Danės vaikų globos namai. Informacija apie projektą. Projekto organizatorius, rėmėjas bei vykdymo komanda – Plungės Senamiesčio vidurinės mokyklos mokiniai su šeimomis. Motinos dienos ir Šv. Mergelės Marijos mėnesio minėjimas. Tikslai skatinti senelių ir vaikų iš globos namų dvasinį tobulėjimą meninės raiškos priemonėmis kurti. Auklėjimo menu tikslas. Meninio socialinio projektavimo teorinis pagrindas. Vertybės – krikščioniškos. Socialinės projekto dalies funkcijos - socialinė-psichologinė funkcija. Meninės projekto dalies. Projekto aktualumas poveikio grupėms. Marijos Taikos Karalienės Parapijos Carito globos namų seneliams projekte buvo vykdoma meninė veikla giedojimas. Danės vaikų globos namų auklėtojai ir Carito socialinėms darbuotojoms įvairi meninė veikla. Programa. Sveikinimo žodis ir. Gegužė. Byrantys ant Dievo Motinos altorėlių raudoni tulpių žiedlapiai. Sveikinimo žodis ir studentų eilės mamai. Danės vaikų globos namų pasirodymas ir jų padarytų gėlyčių įteikimas seneliams. Dviejų senelių pasirodymas. Carito darbuotojų padėka ir įteiktos dovanėlės. Giedojimas visiems kartu. Studentai dovanojo seneliams saldumynų ir su visais ėjo lankyti kitų gulinčių senelių. Giedojimas koridoriuose. Malda koplytėlėje. Gėlių sodinimas lauke. Fotosesija ir padėka vaikams – padovanojome saldumynų. Rezultatai. Seneliai Sustiprėjo jų tikėjimas. Vaikai Bendradarbiavimas veikloje teikė žmoniškųjų vertybių. Mes studentai Įgijome. Atsiliepimai. Seneliai teigė, kad iš trijų studentų renginių. Menas pats savaime nėra nei komunikacinė.


Marijos Taikos Karalienės Parapijos Carito globos namų seneliams: projekte buvo vykdoma meninė veikla: giedojimas, šokiai, poezija, rankų darbo dovanėlės bei gėlyčių sodinimas. Senelių bendravimą ir veiklą sąlygoja jų specialūs poreikiai dėl fizinės būklės, todėl jiems yra labai svarbus aplinkinių dėmesys ir meilė. Meninė veikla yra vienas iš optimaliausių būdų parodyti savo rūpestį ir padėką jiems. Tokia meninė veikla įgalina senelius prisiminti gražias jaunystės akimirkas ir pakelia jiems nuotaiką, kas teigiamai veikia jų fizinę bei dvasinę sveikatą. Danės globos namų vaikams: projektui neatsitiktinai pasirinkti šie vaikai. Jie pasižymi dideliu kultūriniu-meniniu bei visuomeniniu aktyvumu, su džiaugsmu dalyvauja įvairiuose renginiuose su savo paruoštomis programomis. Šie vaikai turi panašumų su seneliais: jų ryšys su šeima, mama yra labai silpnas ar visai nutrūkęs (neturi), todėl tokios gražios šventės metu jie galėjo pažinti vieni kitus, pasidalinti savo šiluma ir bent dalelyte užpildyti tuštumą širdyje, padaryta paradus artimųjų meilę. KU studentams (organizatoriams): šis renginys- tai puiki socialinio darbo praktikos patirtis. Darbas projekte - tai aktyvi veikla, reali aplinka, problemų sprendimas, įgyta patirtis. Studentai tūrėjo puikią progą įgyti teorinių ir praktinių žinių apie minėtas sąveikos grupes, praplėsti savo organizacinius ir komunikacinius gebėjimus, pasidalinti idėjomis bei šiluma, išbandyti save, įgyti atsakingumo per relią veiklą.

Seneliai Sustiprėjo jų tikėjimas, kad jie yra mylimi ir gerbiami.

  • Sociologija Skaidrės
  • 2014 m.
  • Rasa
  • 28 puslapiai (1335 žodžiai)
  • Sociologijos skaidrės
  • MS PowerPoint 7287 KB
  • Socialinis interakcinis projektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Socialinis interakcinis projektas. (2014 m. Spalio 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/socialinis-interakcinis-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 07:53