Socialinių paslaugų administravimas


Įvadas. Socialinės paslaugos telšių rajone/ nestacionarių socialinių paslaugų inftrastruktūros plėtra. Socialinių paslaugų telšiuose analizė. Statistika. Išvados. Literatūros sąrašas.

Lietuvoje veikianti socialinės apsaugos sistema- įstatymais nustatytas socialinių, ekonominių priemonių visuma, užtikrinanti lėšų ir paslaugų teikimą socialinių rizikų atvejais, suteikianti papildomų pajamų būtiniausiems šeimos (asmens) poreikiams tenkinti- susiformavo dar dešimtojo dešimtmečio pradžioje . Socialinės paslaugos yra skirtos, kad būtų sudarytos sąlygos asmeniui ugdyti ar stiprinti gebėjimus ir galimybes spręsti savo socialines problemas, palaikyti socialinius ryšius su visuomene, taip pat padėti įveikti socialinę atskirtį. Šias paslaugos yra teikiamos tokiuose socialinių paslaugų centruose kaip savarankiško gyvenimo namai, dienos socialinės globos centruose ir t.t. Šios paslaugos gali būti skirtos skirtingų žmonių grupėms. Tai neįgalūs asmenys, senyvo amžiaus žmonės, beglobiai vaikai, socialinės rizikos šeimos bei kiti asmenys. Socialines paslaugas teikia viešosios ar biudžetinės įstaigos, nevyriausybinės organizacijos. Kalbant konkrečiai apie Telšių rajone teikiamas paslaugas galima paminėti, kad jame yra įsikūrusios 8 organizacijos, kurios padeda socialinę atskirtį patiriantiems asmenims ar šeimoms. Šiame rašto darbe įsigilinsiu į Telšių rajone teikiamas socialines paslaugas jų infrastruktūrą, kokybę bei realią pagalbą.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2013 m.
  • 9 puslapiai (1263 žodžiai)
  • Universitetas
  • Giedre
  • Socialinių paslaugų administravimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Socialinių paslaugų administravimas. (2013 m. Birželio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialiniu-paslaugu-administravimas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 12:10
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo