Socialinių paslaugų įmonės strategija


Įmonės pavadinimas. Įmonės strategija misija , vizija , filosofija ir kultūra vertybės , tikslas ai , uždaviniai , teikiamos socialinės ir kitos paslaugos. Socialinių paslaugų centro tikslas. Socialinių paslaugų centro uždaviniai. Įgyvendindamas uždavinius , Socialinių paslaugų centras vykdo šias funkcijas. Įmonės organizacinė struktūra schema . Kiek yra organizacijoje padalinių , kiek darbuotojų pareigybių iš viso ir kiekviename padalinyje. Klientai paslaugų gavėjai . Socialinių paslaugų centro klientai. Įmonės biudžetas 2012 2014. Kaip jis kilo augo ar mažėjo , per 3 metus. Dėl kokių priežasčių tai vyko.


Kokiu teisiniu pagrindu įkurta Jūsų analizuojama socialinių paslaugų įmonė: biudžetinė ar viešoji įstaiga, asociacija, labdaros/paramosfondas, AB, UAB ar individuali įmonė. Koks tesės aktas įrodo, kad įmonė yra įsteigta.

Įmonės strategija: misija, vizija, filosofija ir kultūra (vertybės), tikslas/ai, uždaviniai, teikiamos socialinės ir kitos paslaugos.

Teikia bendrąsias ir specialiąsias socialines paslaugas asmenims, grįžusiemsišlaisvėsatėmimovietų, benamiamsirkitiemssocialinėsrizikosasmenims;

Teikia laikino apnakvindinimo ir trumpalaikės socialinės globos paslaugas;

Įmonės organizacinė struktūra (schema). Kiek yra organizacijoje padalinių, kiek darbuotojų (pareigybių) iš viso ir kiekviename padalinyje.

Įmonės biudžetas 2012-2014 m. Kaip jis kilo augo ar mažėjo, per 3 metus. Dėl kokių priežasčių tai vyko?

  • Sociologija Analizė
  • Microsoft Word 160 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (567 žodžiai)
  • Kristina
  • Socialinių paslaugų įmonės strategija
    10 - 7 balsai (-ų)
Socialinių paslaugų įmonės strategija. (2016 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/socialiniu-paslaugu-imones-strategija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 04:29
×