Socioedukacinė pagalba užsienyje gyvenantiems tėvams, kurių vaikai likę Lietuvoje


Įvadas. Skyrius. Teoriniai socioedukacinės pagalbos suaugusiems. Bruožai. Emigraciją įtakojančios priežastys. Pokyčiai šeimose tėvams išvykus į užsienį. Socioedukacinės pagalbos tėvams galimybės. Skyrius. Socioedukacinės pagalbos teikimas emigruojantiems. Tėvams. Tyrimo metodika. Tyrimo dalyviai. Emigraciją patyrusių tėvų požiūrio į pagalbos gavimą analizė. Išvados. Literatūra. Priedai.

Temos problematika. Dauguma į užsienį emigruojančių žmonių šalyje palieka savo šeimas, kuriose auga vaikai. Todėl labai aktualu atidžiau pažvelgti į problemą ne tik paliktųjų, bet ir į užsienį išvažiuojančių tėvų požiūriu. Emigracijos atvejais teikti pagalbą asmenims yra sudėtinga: kaip padėti, jei pagalbos reikalingas asmuo yra užsienyje? Kaip efektyviau pagelbėti ir kokiais būdais, kad kuo greičiau būtų išspręsta susidariusi situacija? Specialistai, teikdami socioedukacinę pagalbą emigravusiems tėvams, susiduria su skirtingais teikiamos pagalbos poreikiais: tėvai pageidauja vienokios pagalbos, o vaikams reikalinga visai kitokia pagalba.

Tyrimo objektas – socioedukacinė pagalba užsienyje gyvenantiems tėvams.

Tyrimo tikslas – atskleisti socioedukacinės pagalbos užsienyje gyvenantiems tėvams, kurių vaikai likę Lietuvoje, teikimo galimybes.

  • Sociologija Kursinis darbas
  • Microsoft Word 81 KB
  • 2014 m.
  • 49 puslapiai (11563 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Socioedukacinė pagalba užsienyje gyvenantiems tėvams, kurių vaikai likę Lietuvoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Socioedukacinė pagalba užsienyje gyvenantiems tėvams, kurių vaikai likę Lietuvoje. (2014 m. Sausio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/socioedukacine-pagalba-uzsienyje-gyvenantiems-tevams-kuriu-vaikai-like-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 05:46
×