Socioedukacinio darbo aprašymas


Pedagogikos refleksija. Pirmiausia apsilankėme VAIKO TEISIŲ APSAUGOS TARYBOJE. Šios įstaigos darbuotojai, taip pat atstovauja teismuose. Sekanti įstaiga buvo ŠEIMOS IR VAIKO GEROVĖS CENTRAS. Socialinės rizikos šeimų vaikų dienos centras. Vaikų globos namai „rytas“. Girulių sutrikusio intelekto kūdikių globos namai. Kalėjimo departamento prie lietuvos respublikos teisingumo ministerijos. Bei pas mus lankėsi darbuotojas iš KLAIPĖDOS PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRO.


Pasirinkę socioedukacinio darbo su rizikos grupės šeimomis dalyką – kaip vieną iš pasirenkamųjų, mes neapsirikome. Visų pirma todėl, kad paskaitos nebuvo monotoniškos ir tai skatino nepraleisti šių paskaitų. Jų metu labai daug sužinojome informacijos apie Klaipėdos miesto rizikos grupių šeimų padėtį. Apsilankėme įvairiose įstaigose, tokiose kaip: Vaiko teisių apsaugos tarnyboje, Šeimos ir vaiko gerovės centre, Socialinės rizikos šeimų vaikų dienos centre. Didelį įspūdį paliko apsilankymas Dar aplankėme kalėjimo departamentą prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos, Prano Mašioto progimnaziją( aš joje nebuvau, tai apie ją nieko ir neaprašysiu) bei pas mus paskaitos metu buvo atvykęs darbuotojas iš Klaipėdos psichikos sveikatos centro. Taigi, aprašysiu apie kiekvieną jų trumpai – kas labiausiai įstrigo, atsižvelgdama į tai, kokią pagalbą teikia socioedukacinis darbas rizikos grupių šeimoms.

  • Pedagogika Refleksijos
  • 2014 m.
  • Meskutes1
  • 5 puslapiai (1478 žodžiai)
  • Pedagogikos refleksijos
  • Microsoft Word 10 KB
  • Socioedukacinio darbo aprašymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Socioedukacinio darbo aprašymas. (2014 m. Lapkričio 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/socioedukacinio-darbo-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 09:09