Sociokultūrinis darbas bendruomenėje


Sociokultūrinis darbas bendruomenėje. Bendruomenė. Sociokultūrinė veikla. Lietuvos Kolpingo bendrija. Lkd, kas tai? Kolpingo draugijos pagrindai. Draugijos tikslai. Lkd pagrindinės nuostatos. Draugijos veikla. Kolpingo draugija kaip tikinčiųjų  bendruomenė. Kolpingo draugija kaip veiksni bendruomenė. Kolpingo draugija kaip švietimo bendruomenė. Plačiau apie atstovų veiklas lietuvoje. Kolpingo jaunimas. Apibūdinimas. Darbo tyrimas.

Sociokultūrinis darbas bendruomenėje.Lietuvos Kolpingo draugija (LKD).

Viena iš tokių bendruomenių, kuri sudomino mus – Lietuvos Kolpingo bendrija.

Kolpingo benruomenės socialkultūrinė veikla paplitusi po visą Lietuvą. Jos atstovai yra: Vilniaus apskrityje, Kaune, Panevėžyje, Telšiuose, Vilkaviškyje, Kaišiadoryse, Šiauliuose.

Vilniaus vyskupija    Ignalinoje gyvuoja pati seniausia Kolpingo šeima Lietuvoje. Šiame Centre organizuojami įvairūs seminarai kolpingiečiams bei vietos gyventojams - apie santuoką ir šeimą, politinėmis bei visuomeninėmis temomis. Vyksta meno būreliai paaugliams, pasiruošimo santuokai kursai jaunavedžiams, užsienio kalbų kursai. Dieveniškių "Ryto" vidurinė mokykla, atlieka ne tik mokslo, bet ir kultūros centro vaidmenį. Mokykloje mokosi įvairių tautų vaikai( lenkai,rusai,gudai). Todėl, lėlių teatras, keramikos ir muzikos būreliai padeda skleisti ir puoselėti lietuvybę, estetiškai lavinti moksleivius. Jašiūnų miestelyje Kolpingo šeima organizuoja seminarus jaunimui, šios šeimos narių pastangomis užmegzti ir vystomi bendradarbiavimo ryšiai su Lenkijos Kolpingo šeimomis. Kazitiškio gyvenvietėje kolpingiečiai dirba žemės ūkio srityje. Druskininkų Kolpingo šeima pasirinko sveikatos sugrąžinimo kelią.

Tyrimo objektas – Lietuvos piliečiai Tyrimo tikslas – išsiaiškinti, ar Kolpingo organizacija yra žinoma tarp Lietuvos piliečių Tyrimo hipotezė – žmonės nėra supažindinti su šia organizacija, ji nėra populiari.

Atlikti interviu, norint sužinoti apie Kolpingo organizacijos populiarumą tarp žmonių Išanalizuoti ir įvertinti, ar Lietuvos piliečiai domisi Kolpingo organizacijos veikla.

Apklausa, kuri padėjo įvertinti skirtingą žmonių nuomonę ir žinias apie LKD. Statistinė matematinė analizė, padėjusi apdoroti gautus tyrimo duomenis.

  • Sociologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 122 KB
  • 2014 m.
  • 33 puslapiai (1139 žodžiai)
  • Daumantas
  • Sociokultūrinis darbas bendruomenėje
    10 - 5 balsai (-ų)
Sociokultūrinis darbas bendruomenėje. (2014 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/sociokulturinis-darbas-bendruomeneje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 23:41
×