Sociologijos Atvejo analizė atimtos tėvystės teisės


Atvejo analinė informacija apie asmenį. Asmens esminiai poreikiai. Problemos įvardinimas. Problemos įvertinimas. Pagalbos paramos planas programa. Plano įgyvendinimo galimybės.


Gintaras, trylikos metu. Savarankiško gyvenimo namuose gyvena nuo 6-erių metų. Šiuose namuose atsidurė,nes šeimoje buvo piknaudžiaujama alkoholiu ir taip pat smurtas buvo prieš vaikus. Gintaras labai agresyvus berniukas,turi problemu.Jis gyvena ''Molėtų savarankiško gyvenimo namuose'',taip pat turi jaunesni Broli Vaida jam 12-lika metų. Jis turi ir geru savo asmenybės bruožiu vienas iš jų rūpintis savo broliu. Tai nebago juo rūpinasi kaip tik galėdamas,stengiasi praleisti kuo daugiau laiko su juo. Užimtumo jis nelabai turi, dauguma su juo nenori kažko daryti nes jis yra gana agresyvus, o jis ir pats nelabai nori ką nors veikti. Jis turi viena dideli pomėgį – futbolą.Mėgsta begalo jį žaisti.

Fizinis funkcionavimas- Nereikalingas,nes berniukas fiziškai yra normalus.

Sociaekonominiai-Tėvų neturi. Tėvams yra apribotos teisės.Vaikai gyvena savarankiškuose namuose su specialistais.

Adaptaciniai sugebėmai ( ) intelektualus funkcionavimas-Gintaras,nepriima pagalbos iš specialistu,jis nenori su jomis kalbėtis.

Socialiniai poreikiai -Gintarui reikalinga pagalba,kad nebūtų toks agresyvus,bet niekas nenori su juo bendrauti iš vaikų,o darbuotojai su juo neužsiima,nes pasak jų jis ''nebesuvaldomas''.

  • Sociologija Analizė
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (818 žodžiai)
  • Milena
  • Sociologijos Atvejo analizė atimtos tėvystės teisės
    10 - 7 balsai (-ų)
Sociologijos Atvejo analizė atimtos tėvystės teisės. (2016 m. Kovo 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/sociologijos-atvejo-analize-atimtos-tevystes-teises.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 18:50
×