Sociologijos Individualus planas


Kristina Klovaitė. Individualus planas. Menkas šeimos ryšys. Dalyviai Norai ir jausmai Aptarti poreikiai. Dalyviai Iki kito susitikimo.


Šeima kreipėsi pas socialinį darbuotoją, nes jų sūnus Tomas (vardas pakeistas) įsivėlė į smulkią vagystę (pavogė saldainių iš parduotuvės) ir jam vis blogiau sekasi mokykloje. Šeima mano turinti problemų dėl Tomo.

Santuoka: 1992 03 16. Abiems tėvams tai pirma santuoka. Tėvai draugavo ir nuolatos susitikinėjo vidurinėje mokykloje.

Povilas baigė vidurinę mokyklą ir turi nuolatinį darbą. Povilas labai nori, jog sūnus Tomas elgtųsi padoriai ir nejaudintų motinos. Zita taip pat baigė vidurinę mokyklą. Su Povilu susituokė ką tik baigusi mokyklą. Zita visada būna namie ir rūpinasi vaikais. Kartais ji padeda vyrui dirbti, atneša į darbą pietus ir tik tada gali išeiti iš namų, bet mano, jog Povilas nenori, kad ji per daug domėtųsi jo darbu. Zitos reikalas- rūpintis, kad vaikai gerai elgtųsi. Jai niekuomet nekėlė rūpesčių sūnus Augustas ar Ana, bet Tomas visada buvo sunkus vaikas.

Sūnus Augustas mokykloje naujokas. Jis visada buvo geras mokinys, aktyvus krepšininkas, labai laukia, kada pradės lankyti savigynos būrelį mokykloje.

Tomas mokosi 7 klasėje, jam visada sunkiai sekėsi mokykloje. Mano, kad visi nori, jog jis būtų toks kaip jo vyresnysis brolis. Sako, kad stengiasi, bet jam neišeina ir todėl pasiduoda. Nebenori eiti į mokyklą. Tomui nepatinka krepšinis, jis labiau mėgsta vaikštinėti su draugais. Visi šie draugai yra paaugliai ir priešinasi tėvų bei mokyklos kontrolei.

Ana mokosi 5 klasėje ir yra gera mokinė. Noriai padeda mamai tvarkytis namuose, turi vieną gerą draugę. Ji norėtų lankyti šokių pamokas, bet negali, nes brangu. Atrodo, tėvai labai mažai bendrauja. Kiekvienas žino už ką yra atsakingas šeimoje. Tėvui atrodo, jog šeima neturi rūpintis jo reikalais. Grįžęs iš darbo nori rasti sutvarkytus namus, skanų valgį ir gerai besielgiančius vaikus. Žmona, norėtų, kad vyras jai padėtų rūpintis vaikais, ypač Tomu. Atrodo, sutuoktiniai daug pykosi dėl Tomo ir dėl to, kad Zita nori užsiimti kokia nors veikla ne namuose.

  • Sociologija Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 32 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1488 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Sociologijos Individualus planas
    10 - 8 balsai (-ų)
Sociologijos Individualus planas. (2016 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/sociologijos-individualus-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 11:18
×