Sociologijos projektinis darbas (2)


Utenos kolegijos verslo ir technologijų fakulteto. Transporto vadybos , studijų programa. Sociologijos projektinis darbas. Dalis. Visuomenės apžvalga. Dalis. Socialinės problemos samprata. Dalis. Socialinės problemos ir transporto verslo pasaulio santykis. Susiekite šią problemą su transporto verslo situacija. Sociologinis tyrimas „ visuomenės požiūrio į avaringumą kelyje tyrimas “.


Mano nuomone, visuomeninis ir asmeninis gyvenimai žmogaus būtyje, yra du vsiškai atskiri pasauliai, kuriuose kiekvienas individas elgiasi taip, kaip to reikalauja taisyklės ar aplinkybės. Pirmiausia, kalbant apie visuomeninį gyvenimą, reikia paminėti, jog tai itin vieša - socialinė erdvė, kurioje mes esam priversti susidurti ir bendrauti su įvairiais žmonėmis. Viešoje erdvėje privalome įvilkti save į kostiumą, kuris padeda mums paslėpti savo trukūmus, bet tuo pačiu ir priimti mums diegiamas įvairias taisykles bei normas. Visuomeniniame gyvenime vyrauja „kaukės“, kurios tampa mūsų apsauginiais sluoksniais, o jie padeda kiekvienam iš mūsų sukurti tobulesnį „aš“. Asmeniniame gyvenime, viskas yra daug atviriau ir sąžiningiau. Jjame mums nebereikia jokių apsauginių kaukių bei suvaržymų, nes asmeniniame gyvenime mes visi esam tokie, kokie norime būti. Asmeniniame gyvenime mes mėgaujames savo hobiais, laisvalaikiu su draugais/šeima ir darome viską, kas padėtų po vaidinimų su kaukėm ir kostiumais viešoje erdvėje, patapti pilnaverčiu žmogumi gyvenime, kuriame nereikia varžyti savo tikrojo „aš“.

Žmogus, šiame naujųjų techologijų kupiname pasaulyje yra priklausomas nuo visuomenės ir visko, kas susiję su ja. Kiekvienam individui reikia pasidalinti ir gauti informacijos iš kitų individų, taip plečiant savo žinių bei pažįstamų akiratį. Visuomeneė yra svarbus gyvenimo dėmuo, kuris skatina kiekvieną individą tobulinti save ir siekti užsibrėžtų tikslų tam, kad greičiau pritaptų atitinkamame visuomeenės sluoksnyje.

Žmogus yra itin gerai subalansuota ir puikiai veikianti bei gebanti mąstyti gyvybės forma, kuri dažniausiai pragyvena kelis savo gyvenimo arba amžiaus tarpsnius.

  • Sociologija Projektas
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1456 žodžiai)
  • Kolegija
  • Žygis
  • Sociologijos projektinis darbas (2)
    10 - 6 balsai (-ų)
Sociologijos projektinis darbas (2). (2016 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/sociologijos-projektinis-darbas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:37
×