Sociologijos situacija smurtas šeimoje prieš moteris


Pirminio tinklo ryšių su šeimos nariais , artimaisiais įvertinimas. Antrinio tinklo ryšiai darbovietėje , vaikams – mokykloje , užklasinėje veikloje ir pan. įvertinimas. Kliento kasdienis gyvenimas buitis. Kliento sveikata fizinė , socialinė , psichinė. Kliento materialinio savarankiškumo įvertinimas ar finansiškai priklausomas nuo artimųjų , ar gyvena atskirai , užsidirba pragyvenimui. Kliento motyvacijos keisti stiprumo ir pagalbos motyvacijai stiprinti poreikio įvertinimas. Sudarykite pagalbos planą pagal atliktą atvejo įvertinimą.


a.Pirminio tinklo (ryšių su šeimos nariais, artimaisiais) įvertinimas;

R. A. namuose palaiko tik šiltus santykius su mama ir jaunesniais broliais, su tėvu nesutaria dažnai konfliktuoja, tėvas prieš dukrą ir mamą smurtaują. R. A. namuose jaučia įtampą, bei baimę būti namuose. Negali pasidaryti namų darbų, ramiai išsimiegoti bei su nuotaika nueiti į mokyklą. Manau ji jaučia psichologinę bei fizinę įtampą būdama namie. Mergaitė namuose jaučiasi nesaugi, jos gerą draugą šunį tėvas pardavė. Visa šita situacija mergaitę žlugdo tapti savarankiška, bei stipria ir turinčia savo nuomonę asmenybe. Situacijoje apie senelius bei kitus giminės narius nieko nerašo, todėl sunku įvertinti kaip su kitais bendrauja.

b.Antrinio tinklo (ryšiai darbovietėje, vaikams – mokykloje, užklasinėje veikloje ir pan.) įvertinimas;

Paauglė klasėje draugų neturi su klasės auklėtoja bendrauja mažai. Pamokas lanko mažai, bijo patyčių ir apgauliojimų.

  • Sociologija Analizė
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (624 žodžiai)
  • Kristina
  • Sociologijos situacija smurtas šeimoje prieš moteris
    10 - 8 balsai (-ų)
Sociologijos situacija smurtas šeimoje prieš moteris. (2016 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/sociologijos-situacija-smurtas-seimoje-pries-moteris.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 11:26
×