Sociologijos žinių reikšmė teisininkės, teisininko veiklai kursinis darbas


Utenos kolegijos verslo ir technologijų fakulteto teisės katedros teisės studijų programos. Sociologijos žinių reikšmė teisininkės , teisininko veiklai. Dalis. Visuomenės apžvalga. Dalis. Socialinės problemos samprata. Dalis. Teisininkės , teisininko veiklos galimybės. Dalis. Socialinės problemos ir teisės santykis.


Visuomeninis gyvenimas tai gali būti įvardijama kaip visų piliečių bendra kažkokia veikla, kurią jie atlieka vardan kitų asmenų. Į tai įeina ir kiekvieno asmens – valstybės tarnautojo, kasdieninė veikla darbe. Pavyzdžiui politikai. Jie aktyviai dalyvauja įvairiose diskusijose, televizijos laidose, važiuoja į susitikimus su žmonėmis, įsitraukia į kitų asmenų organizuojamas veiklas ir t.t jie vieni iš aktyviausių visuomeninio gyvenimo dalyvių, ir yra geriausi tokio gyvenimo pavyzdžiai. Lygiai taip pat ir teisininkai susiduria su visuomene ir dalyvauja jos gyvenime, sprendžia kitų visuomenės dalyvių iškilusias problemas. Na, apie asmeninį gyvenimą galiu pasakyti tai, kad tai yra vieno asmens gyvenimas. Tai gali būti mano, mano artimo žmogaus, dėstytojo, gydytojo gyvenimai tik ne visi vienu metu, o kiekvieno gyvenimas atskirai. Kokie mes esame kai būname vieni, kokie mūsų kiekvieno pomėgiai, kokios vertybės. Kiekvieno asmens asmeninis gyvenimas taip pat gai būti siejamas dar ir kaip dar vieno asmens atsiradimas jame. Tačiau kiekvienas asmuo savo asmeniniame gyvenime siekia privatumo, o šio dalyko visuomeniniame gyvenime nerasime, čia daug viešumos.

Mums visiems reikalingas visuomeninis gyvenimas. Jame mes galime save vienaip ir kitaip realizuoti, galų gale mes tiesiog privalome su kažkuo kalbėtis, kad būtume sveiki piliečiai. Tai lyg prigimtinis poreikis. Bendraudami tarpusavyje, rasdami bendrą kalbą su kitais asmenimis, mes ugdome savo gebėjimus ir taip atsiliepiame į savo pašaukimą.

Aš manau, kad kiekvienam asmeniui yra svarbiausias gyvenimo etapas maždaug nuo 20 iki 30 metų. Tai lyg toks amžius kai jau žmogus nebėra paauglys, bet dar ir nevisiškai subrendusi asmenybė. Šis amžius yra pats svarbiausias todėl, kad tik tada žmogus privalo nuspręsti bene svarbiausią dalyką, pasirinkti savo kelią, nes tai gali nulemti visą jo likusį gyvenimą. Ir pagrindinė priežastis kodėl tai yra taip svarbu, yra ta, kad pasirinkti turime labai atsargiai ir apgalvotai. Mes visi esame nors kiek protingos asmenybės, vieni daugiau – kiti mažiau, bet lygiai taip pat kaip ir visi norime gero gyvenimo.

  • Teisė Kursinis darbas
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1866 žodžiai)
  • Kolegija
  • Migle
  • Sociologijos žinių reikšmė teisininkės, teisininko veiklai kursinis darbas
    10 - 2 balsai (-ų)
Sociologijos žinių reikšmė teisininkės, teisininko veiklai kursinis darbas. (2016 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/sociologijos-ziniu-reiksme-teisininkes-teisininko-veiklai-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 22:44
×