Sociologinio tyrimo programa


Religijos sociologija Tyrimo programa Religingo žmogaus stereotipas Lietuvos šiuolaikinėje visuomenėje. Tyrimo aktualumas. Tyrimo problema ir tikslas. Tyrimo metodika. Pagrindinės tyrimo sąvokos. Jūsų amžius. Ar esate tikintis ? Koks Jūsų nuomone yra religingas žmogus ? ( Parašykite savo nuomonę ). ?( ?( Pagrįskite savo atsakymą trumpai. Kaip sutinkate su teiginiu , kad religingas žmogus , būtinai privalo lankytis bažnyčioje. Kaip sutinkate su teiginiu , kad religingas žmogus gyvena pagal išpažįstamos religijos mokymą ? Kaip sutinkate su teiginiu , kad religingas žmogus skleidžia savo tikėjimą kitiems žmonėms. Kaip sutinkate su teiginiu , kad religingas žmogus meldžiasi arba atlieka religinius ritualus. Kurie iš šių išvardytu aspektų labiausiai formuoja žmogaus religingumą ? Kaip sutinkate su teiginiu , kad religingas žmogus išsiskiria iš kitų žmonių. Kaip manote ar Lietuvos gyventojai yra religingi. Koks Jūsų požiūris į religija ir ar ji yra reikalinga ? ( Parašykite savo nuomonę Ar Lietuvoje daug religingų žmonių. Kaip sutinkate , su teiginiu , kad religingumas yra svarbus ? Kaip Jūsų nuomonę mūsų visuomenė priima religingus žmones. Ar laikote save religingu žmogumi. Jūsų lytis ? Jūsų socialinė padėtis. Kokia Jūsų šeimyninė padėtis. Jūsų išsilavinimas ? Literatūros sąrašas.

Šio tyrimo tikslas ir problema yra ištirti religingo žmogaus stereotipą Lietuvos šiuolaikinėje visuomenėje. Kokia Lietuvos gyventojų nuomonė apie religingus žmones. Ar jie yra peikiami ar laikomi visaverčiais visuomenės dalyviais.

Šiam tyrimui parinkau gyventojų apklausą anonimišką anketą kurią sudaro 20 klausimų su pasirinktinais atsakymų variantais ir keliais atvirais klausymais. Apklausos atlikimo ir tyrimo laikas 3 mėnesiai. Per šį laikotarpį apklausiu 300 Lietuvos gyventojų. Apklausos vietą renkuosi sostinę Vilnių. Apklausiamų korespondentų amžius imtinai nuo 16 metų. Apklausą vykdysiu atsitiktiniams žmonėms didžiuosiuose Vilniaus prekybos centruose.

Sveiki, mieli korespondentai. Esu Dovilė Lietuvos edukologijos universiteto, Politikos sociologijos II kurso studentė. Šiuo metu rašau religijos sociologijos tyrimo programa tema: „Religingo žmogaus stereotipas Lietuvos šiuolaikinėje visuomenėje‘‘. Todėl šiame mano klausimyne visi klausimai , bus siejami su šia tema. Anketa yra anonimiška ir nesudėtinga, atims tik keliolika minučių jūsų laiko, tinkanti atsakymo variantą pažymėkite varnelės ženklu (˅), o į atvirus klausymus atsakykite trumpai, remdamiesi tik savo asmeninę nuomone ir patirtimi. Kiekvieno iš Jūsų nuoširdūs atsakymai ir nuomonės man yra labai svarbios, todėl atlikdami šį klausimyną, padėsite man pasiekti puikių rezultatų. Iš anksto dėkoju, kiekvienam iš Jūsų ( Sėkmės (

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1072 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovilė
  • Sociologinio tyrimo programa
    10 - 3 balsai (-ų)
Sociologinio tyrimo programa. (2016 m. Sausio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/sociologinio-tyrimo-programa.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 18:03
×