Sociologinis tyrimas - Alkoholizmas


Sociologinis tyrimas. Alkoholizmas. Žalingi įpročiai. Vis dažniau galima pastebėti mus supančius žmones, kurie yra valdomi žalingų įpročių. Populiaru vartoti. Populiariau yra vartoti alkoholį, nei atsisakyti, tai ypač aktualu jaunimo tarpe. Svarbu išsiaiškinti priežastis. Priežastys. Tyrimo tikslas. Išsiaiškinti alkoholio vartojimo aplinkybes ir priežastis studentų tarpe. Apie. Alkoholizmą. Alkoholizmas - alkoholinė narkomanija, liguistas potraukis (priklausomybė) gerti alkoholinius gėrimus. Pirmieji alkoholizmo požymiai. Geriama dažnai, tariant, kad tai padės nusiraminti po kasdieninių rūpesčių. Tyrimo apžvalga. Trumpai. Iš viso apklausta. Net 73% apklaustųjų vartoja alkoholinius gėrimus ir tik 27% apklaustieji nevartoja. Dažniausiai alkoholinius gėrimus studentai vartoja kartą per savaitę arba kartą per mėnesį. Studentų nuomone, net 73% apklaustųjų studentų aukštųjų mokyklų neorganizuoja prevencijų prieš alkoholizmą. Dauguma apklaustųjų renkasi nevartoti alkoholio dėl to. Daugiausiai alkoholį vartoja. Išvados. Išsiaiškintas alkoholinių gėrimų vartojimo paplitimas studentų tarpe. Didžioji studentų dalis vartoja alkoholį. Sprendžiant pagal studentų atsakymus, aukštosios mokyklos dažnai neorganizuoja prevencijų prieš alkoholizmą. Ką būtų galima padaryti? Mokslo įstaigose rengti nuolatines prevencijas. Informacijos šaltiniai. AČIŪ! Klausimai?


Vis dažniau galima pastebėti mus supančius žmones, kurie yra valdomi žalingų įpročių.

Populiariau yra vartoti alkoholį, nei atsisakyti, tai ypač aktualu jaunimo tarpe.

Svarbu išsiaiškinti priežastis, kas priverčia žmones vartoti alkoholį ir nesigydyti šios fizinės, psichinės ir visuomeninės priklausomybės.

Išsiaiškinti alkoholio vartojimo aplinkybes ir priežastis studentų tarpe.

Iš viso apklausta 15 studentų; Daugiausia apklaustųjų iš Vilniaus universiteto – 33%, antroje vietoje iš Marijampolės kolegijos – 27%, 40% – kitos mokyklos; Didžioji apklaustų studentų dalį sudaro vyrai – 60%.

Net 73% apklaustųjų vartoja alkoholinius gėrimus ir tik 27% apklaustieji nevartoja.

Dažniausiai alkoholinius gėrimus studentai vartoja kartą per savaitę arba kartą per mėnesį.

Studentų nuomone, net 73% apklaustųjų studentų aukštųjų mokyklų neorganizuoja prevencijų prieš alkoholizmą.

Dauguma apklaustųjų renkasi nevartoti alkoholio dėl to, kad nori būti pavyzdžiais ir taupo pinigus, o mažiausiai pasirinko, kad bijo prarasti savikontrolę ir , kad laikosi blaivystės.

  • Sociologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 8534 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (362 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • Sociologinis tyrimas - Alkoholizmas
    10 - 3 balsai (-ų)
Sociologinis tyrimas - Alkoholizmas. (2017 m. Birželio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/sociologinis-tyrimas-alkoholizmas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:50
×