Sociologinis tyrimas - vertybės kibernetinėje erdvėje


Tolerancijos profilis kibernetinėje erdveje, jaunimo tarpe. Įvadas. Tyrimo tikslai. Tyrimo metodika. Kokia jūsų lytis ? Ar manote, kad jaunimas vieni kitus skirtingai toleruoja kibernetinėje erdvėje ? Kaip manote ar tolerancijos lygis kibernetinėje erdvėje kyla? Kaip manote, ar aukštas kibertnetinėje erdvėje vyraujantis tautinės diskriminacijos lygis iš jaunimo pusės ? Kaip manote ar kitose šalyse tokia pati situacija siejanti jaunimo toleranciją kibernetinėje erdvėje. Kas įtakoja tolerancijos lygį jaunimo tarpe bendraujant kibernetinėje erdvėje ? Ar įmanoma pakelti tolerancijos lygį jaunimo tarpe? Kokio tipo prevencinių priemonių reikia imtis norint sumažinti tautinę diskriminaciją ir pakelti tolerancijos lygį. Išvados.

Šių dienų moderniame pasaulyje didelią dalį bendravimo sudaro socialiniai tinklai tai yra bendravimo rūšis plintanti kibernetinėje erdvėje, todėl ne dažnas atvėjis, kad tolerancijos profilis tarp žmonių, tame tarpe dažniausiai jaunų tampa gan žemas.

Ištirti tolerancijos lygį kibernetinėje erdvėje jaunimo tarpe Įvertinti ir palyginti tolerancijos lygį jaunų žmonių tarpe ir visuomenėje.

Jaunimo apklausa Tyrimo objektas: Jaunimas 14-25 metų žmonės. Apklausos būdas: internetinė apklausa.

Atliktas tyrimas parodė, kad Lietuvos jaunimas mano jog nėra visiskai tolerantiški vieni kitiems kibernetinėje erdvėje.

  • Sociologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 94 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (227 žodžiai)
  • Vytautas
  • Sociologinis tyrimas - vertybės kibernetinėje erdvėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Sociologinis tyrimas - vertybės kibernetinėje erdvėje. (2015 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/sociologinis-tyrimas-vertybes-kibernetineje-erdveje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 20:40
×