Sodo augalų sodybos sodui sortimento sudarymas


Dekoratyviniai medziai japoniskiems sodams. Sodo augalai. Sodo planavimas. Sodybos sodo planavimas. Sodybos sortimentas. Sodo augalai referatas. Sodo augalu charakteristikos.

Žemės ūkio referatas. Sodo augalų sodybos sodui sortimento sudarymas. Įvadas sodo augalų sortimento charakteristika. Sodo augalų požymių vertinimas. Obelų požymių vertinimas. Kriaušių požymių vertinimas. Serbentų ir agrastų požymių vertinimas. Slyvų ir trešnių požymių vertinimas. Aviečių požymių vertinimas. Japoninio svarainio požymių vertinimas. Lazdyno 'barselona' požymių vertinimas. Išvados. Informacijos šaltiniai. Priedai.


Remiantis kai kuriais istoriniais šaltiniais, yra manoma, kad sodai Lietuvoje atsirado tiktai 16a.

Dabar sodininkystė yra vienas iš popiuliariausių žemės ūkio mokslo šakų. Visų pirma todėl, kad smarkiai išsivysčius chemijos pramonei, žmonės vėl pradėjo domėtis kokybišku ir sveiku maistu. Be to, šiuo metu tikrai labai platus sodo augalų sortimentas. Kiekvienas gali išsirinkti sau tinkamą veislę iš vaismedžių ir vaiskrūmių. Augalų asortimentas nuolat plečiasi. Šiandien yra įvairiausių informacinių šaltinių apie šią veiklą tiek specialistams, tiek sodininkams mėgėjams. Tai gausybė žurnalų su patarimais ir aprašymais, keletas televizijos laidų, sodininkystės knygų, mokslinių tyrinėjimų darbų, išsamios internetinės svetainės su nuotraukomis ir pan.

Šiame darbe aptarsiu ir įvertinsiu pasirinktas savo sukurto sodo augalų rūšis ir jų veisles.

Darbo objektas : sodybos sodas.

Darbo tikslas : įvertinti sodybos sode auginamų sodo augalų rūšis.

Darbo uždaviniai : sudaryti sodo augalų rūšių sortimentą; įvertinti skirtingų sodo augalų rūšių ir veislių požymius.

  • Žemės ūkis Referatai
  • 2013 m.
  • Jovita
  • 26 puslapiai (4709 žodžiai)
  • Kolegija
  • Žemės ūkio referatai
  • Microsoft Word 386 KB
  • Sodo augalų sodybos sodui sortimento sudarymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Sodo augalų sodybos sodui sortimento sudarymas. (2013 m. Vasario 22 d.). http://www.mokslobaze.lt/sodo-augalu-sodybos-sodui-sortimento-sudarymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 00:24