Sodyba verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Paslaugos aprašymas. Įmonės tikslai. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurentai. Įvertinimas. Rinkodaros planas. Prekė. Paslaugos teikimo strategija. Kainodaros strategija. Reklama ir skatinimas. Paslaugų teikimas. Vietos analizė. Patalpos. Įranga. Žaliavos. Darbo jėga. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos įvertinimas. Galimi sunkumai ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Paslaugų ir pramogų teikimo prognozės. Pelno ataskaitos. Informacijos šaltiniai.

Šio projekto esmė –įkurti sodybą, kuri būtų prienama vidutines ir didesnes nei vidutines pajamas gaunantiems gyventojams. Nuostabi gamta suteiks galimybę puikiai praleisti laisvalaikį. Etnografinio stiliaus sodyboje bus teikiamos išskirtinės paslaugos, kurios neabejotinai pritrauks vartotojus ir leis įsitvirtinti planuojamos rinko segmente.

Sodybos egzistavimo pradžioje, siekdami pritraukti daugiau klientų, kai kurių paslaugų kainas palaikysime apie 10% žemesnės nei konkurentų, taip pat teiksime tokias paslaugas, kurių dar neteikia nė viena turizmo sodyba Kauno apskrityje. Tikimasi, kad išskirtinis paslaugų asortimentas pritrauks nemažai ne tik Lietuvos, bet ir užsienio poilsiautojų.

  • Microsoft Word 67 KB
  • 2015 m.
  • 22 puslapiai (4650 žodžiai)
  • Universitetas
  • Juste
  • Sodyba verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Sodyba verslo planas. (2015 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/sodyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 16:23
×