Sodybos apželdinimas Augalų parinkimas


Įvadas. Smulkioji verslo samprata. Paslaugų teikimo procesas. Paslaugos parenkant augalus sodybos želdinimui teikimo tikslas. Įmonės teikiamos paslaugos aprašymas. Verslo įmonės organizavimo forma. Rizikos veiksniai. Reklamas ir rėmimas. Finansinė ataskaita. Išvados. Naudoti literatūros šaltiniai. Priedas.

Žmogus miesto aplinkoje yra įvairiapusiai veikiamas gamtinių ir dirbtinai sukurtų kraštovaizdžio vertybių. Tai kas yra aplink jį – kiemas, gamtovaizdis, pastatai yra vertinga ir svarbi gyvenamosios aplinkos dalis. Todėl savo aplinką stengiasi kurti atskleisdamas savo estetine, menine prigimtį. Dailiai ir skoningai sutvarkyti namų, sodo, kiemo aplinką, rengiami specialūs konkursai, renkami gražiausios rajonų sodybos ir gražiausiai savo aplinką tvarkančios įstaigos. Gausus augalų pasirinkimas leidžia

apželdinimas, augalų parinkimas ir komponavimas tampa problema. Sunkiausia,

specifiką, nuspėti, kaip apželdinta aplinka atrodys po keleto metų (Ž.Baškienė,2009m.). Želdynai nuolat paįvairinami gražiomis, naujomis dekoratyvinių medžių ir krūmų rūšimis bei formomis, juose auginama vis daugiau vienmečių, dvimečių ir daugiamečių gėlių.

Paslaugos teikimo parenkant augalus sodybos želdinimui tikslas - teikti paslaugas, kurios tenkintų pirkėjų interesus, poreikius, užtikrinant paslaugos kokybę.

Įkurti smulkaus verslo įmonę pasirinkau, nes joje planuojama įdarbinti ne daugiau penkių darbuotojus, taip pat, yra galimybė gauti paramą pagal smulkaus ir vidutinio verslo įstatymą.

Daugelis įmonių teikia paslaugas. Paslaugų teikimo sistema turi savitumų, teikimo procesą veikia paslaugų neapčiuopiamumas, nepatvarumas. Paslaugos negalima kaupti, sandeliuoti ar transportuoti. Paslauga turi savybę kiekvieną kartą būti vis kitokia, priklausomai nuo vartotojo nuotaiko, paslaugos teikimo vietos, personalo įgūdžių ar elgsenos. Didžiulė paslaugų įvairovė įgalina teigti, kad kiekviena paslauga turi unikalią teikimo sistemą atitinkančią konkrečios paslaugos koncepciją. Vartotojo ir teikėjo sąveika sąlygoja paslaugos pritaikymą vartotojo poreikiams (E.Bagdonas „Verslo pradmenys“). Teikiant standartizuotas paslaugas galima pritaikyti iš anksto numatytas procedūras ir vadovautis kokybės bei laiko standartais. Vartotojai, kurie kreipiasi į paslaugų įmonę, paprastai tikisi gauti vieną paslaugą. Tačiau bet kokia konkreti paslauga dažnai yra suformuojama ir pateikiama ne viena. Ta pati paslauga gali būti teikiama ir viena, arba, kiekvienu atskiru atveju, gali būti lydima visai kitų paslaugų. Šiuo paslaugų paketu ketiname pasinaudoti ir mes kurdami įmonę, jei kreipsis klientas norėdamas gauti vieną paslaugą, mes pasiūlysime ir gretutines paslaugas jam, pvz. ne tik augalų parinkimą želdinimui, bet pasiūlysim atlikti už jį šiuos darbus, bei nuolatinę priežiūrą. Taip sukomplektuodami paslaugos paketą.

Įmonės tikslas - teikti kvalifikuotas aukštos kokybės augalų parinkimo paslaugas. Tai galėtų būti įmonė, kuri teiktų apželdinimo, dekoravimo ir tolimesnės augalų priežiūros paslaugas. Pasirašius ilgalaikę sutartį su šia įmone, jos darbuotojai reguliariai lankytųsi klientų sodybose ir prižiūrėtų aplinką. Taip pat būtų galima ateityje prekiauti gėlėmis, dekoratyviniais krūmais.

  • Microsoft Word 4013 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2321 žodžiai)
  • Universitetas
  • Linas
  • Sodybos apželdinimas Augalų parinkimas
    10 - 6 balsai (-ų)
Sodybos apželdinimas Augalų parinkimas. (2015 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/sodybos-apzeldinimas-augalu-parinkimas.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 03 d. 09:10
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo