Sodybos inžinerinės sistemos projektavimas


Įvadas. Tvora ir vartai. Nuotekų valymo sistema. Dekoratyvinis vandens baseinas su fontanu. Sodybos apšvietimas. Automatinė laistymo sistema. Sporto aikštelė. Takų dangų atžimėjimas. Želdiniai. Išvados. Literatūros sarašas.

Projektuojant sodybos inžinerines sistemas svarbu apgalvoti, kad kiekvienas sistemos elementas būtu funkcionalus, inžinerinės sistemos ekonomiškos ir kokybiškos, naudingos bei efektyvios. Tai pat būtina atkreipti dėmesį į energijos taupymo ir Investicijų lėšų tiklingumą. Tam būtini aplinkos tyrimai, kurių metu nustatoma esama želdyno situacija, įvertinama dirvos struktūra, vyraujančios oro sąlygos. Tai pat labai svarku kokybiškai atlikti inžinerinius darbus, nuo to priklausys kaip ilgai galėsite naudotis ir grožėtis savo sodyba.

Sodyba yra Kauno apskiryje, Kaišiadorių rajone, Mikalaučiškių kaime.

Sodybos sklypas 1925 m2. Sklypo šiaurinė dalis ribojasi su gatve, jos ilgis 55 m. Pietinė, rytinė ir vakarinė sklypo dalis ribojasi su kaimynų sklypais. Sodyboje yra gyvenamasis namas, kurio bendras plotis 400 m2, garažas 45 m2. Sodyboje suprojektuotas įvažiavimo kelias ir takelis, kurių bendras plotis 166,85 m2, tai pat yra suprojektuotas vandens telkinys, pavėsinė, ir pirtis. Sklypo dirvožemis yra visutinio sunkumo priemolis. Sklypas lygaus reljefo.

Darbo tikslas: suprojektuoti sodybos inžinerinias sistemas atsižvelgiant į bioekologinius, estetinius, normatyvinius reikalavimus.

Darbo uždaviniai:

1Suprojektuoti reikiamas sodybos inžinerines sistemas ir aprašyti jų įrengimo technologijas.

2Parinkti duotos sodybos inžinerinių sistemų irengimui reikalingas medžiagas ir įrenginius, apskaičiuoti jų kiekius ir kainą:

2.1Tvora ir vartai;

2.2Dekoratyvinis vandens baseinas su fontanu;

2.3Automatinė laistymo sistema;

2.4Apšvietimas.

3Atlikti darbo brėžinius :

3.1Bendrajį sodybos projektą su apšvietimo sistema ir kitais mažosios architektūros elementais;

3.2Automatinės laistymo sistemos planą;

3.3Bendrajį sodybos projektą su takų dangų žymėjimu.

  • Inžinerija Kursinis darbas
  • Microsoft Word 2625 KB
  • 2015 m.
  • 25 puslapiai (3328 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andzelika
  • Sodybos inžinerinės sistemos projektavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Sodybos inžinerinės sistemos projektavimas. (2015 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/sodybos-inzinerines-sistemos-projektavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 08:42
×