Sofoklis Antigonė temos, problemos vertybės


Pagarba tradicijoms sofoklio antigoneje. Antigone problema.

Sofoklis – Antigonė. Temos, problemos ir vertybės šiame kūrinyje. Šeimos Medis. Temos. „Antigonėje“ nagrinėjamos įvairios temos – abejonės politiniais įstatymais. Vertybės. Kraujo ryšio vertinimas. žodžio laikymasis. tiesos sakymas. Drąsa. blaivaus proto klausymas. ištikimybė. pagarba dievams. pasiaukojimas. Problemos. Viena iš problemų su kuria susiduria Antigonė yra sesers išdavystė. Pagrindinė problema su. Apibendrinimas. Šioje tragedijoje Sofoklis parodo dviejų stiprių asmenybių Kreonto ir Antigonės susidūrimą. Ištrauka iš Filmo. Taigi dabar parodysiu trumpą ištrauka iš 1960 metų filmo. Literatūra.

„Antigonėje“ nagrinėjamos įvairios temos – abejonės politiniais įstatymais, konfliktinės atsakomybės savo šeimos nariams ir meilė jiems, taip pat lyčių dominavimo ir nuolankumo aspektai, pareigos jausmas.

Kraujo ryšio vertinimas. žodžio laikymasis. tiesos sakymas.

Viena iš problemų su kuria susiduria Antigonė yra sesers išdavystė.

Pagrindinė problema su kuria susiduria Antigonė yra jos dėdės Kreonto išleistas įsakymas neleisti palaidoti Polineiko.

Šioje tragedijoje Sofoklis parodo dviejų stiprių asmenybių Kreonto ir Antigonės susidūrimą. Šios asmenybės atstovauja dviem poliams: Kreontas gina valstybės reikalus, o Antigonė šeimos ir giminės tradicijas.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1162 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (238 žodžiai)
  • Gerda144
  • Sofoklis Antigonė temos, problemos vertybės
    10 - 5 balsai (-ų)
Sofoklis Antigonė temos, problemos vertybės. (2015 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/sofoklis-antigone-temos-problemos-vertybes.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 16:07
×