Šokio studija verslo planas


Santrauka. Įmonės aprašymas. Projekto aprašymas. Aplinkos analizė. Marketingo planas. Produkto analizė. Valdymas ir personalas.

Šiame darbe kūriau verslo planą, ketindama įkurti įmonę „Šokių studija KaBoOm“. Noriu vaikams, paaugliams , suaugusiems teikti šokio paslaugas. Teiksiu visiems naudingas paslaugas, tiek truputis teorijos, tiek šokio judesius, kompozicijas.

Įmonės adresas: Vilnius, Gedimino prospektas

1.2 Komercinė ūkinė veikla

Šokių studija planuoju įkurti 2015 metais. Įkūrus savo šokių studiją, planuoju mokyti visus savanorius ir teikti jiems naudingas paslaugas.

1.3 Verslo raidaVilniuje, Gedimino prospekte nuomojamos patalpos, pritaikytos šokiams 100m2. Valandos kaina 9€. Patalpos yra nebrangios, todėl pirmam laikui savo šokių studiją įkursiu čia.

Kadangi kiekvienas žmogus nori ateiti į šokių studija, kaip į namus, tai aš planuoju įkurti patalpose viską taip, kad būtų jauku kaip namuose ir visiems būtų labai gera ir smagu. Lietuvoje ir pačiame Vilniuje yra labai daug šokių studijų, tai atsiranda ir konkurencija. Dėl to aš bandysiu padaryti taip, kad viskas būtų kitaip, nei kitose studijose ir, kad lankytojai išmoktų kuo daugiau ir studijoje būtų kuo jaukiau. Savo šokių studiją dekoruosiu senienomis. Seni daiktai, kurie išsaugoti pas mano senelę bus paimti ir gražiai patobulinti. Tuomet jais ir patobulinsiu savo šokių studiją.

Projekto įkūrimui man nereikės nieko skolintis, paskambinau ir sužinojau, kad pradinės įmokos jokios nereikia. Mokėti reikės arba po vienos dienos, arba mėnesio gale. Kadangi planuoju vidury savaitės rinkti pinigėlius, tai gale mėnesio bus mokama už patalpas. Taip pat nereikės pirkti jokių papildomų įrenginių studijai įkurti, nes visko ko reikia yra nuomojamoje patalpoje

  • Microsoft Word 389 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (1338 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Kamila
  • Šokio studija verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Šokio studija verslo planas. (2015 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/sokio-studija-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 12:11
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo