Šokių istorija


Kvikstepas istorija. Šokio istorija trumpai.

Įvadas. Šokio istorija. Ča ča ča. Rumba. Samba. Džaivas. Valsai. Kvikstepas. Sportinių šokių istorija tarpukario Lietuvoje. Sportiniai šokiai tarybiniais metais (1945-1990). Sportiniai šokiai nepriklausomoje Lietuvoje (nuo 1991m. ). Dainų ir šokių šventės. Šiuolaikiniai šokiai. Antrasis modernaus šokio pliūpsnis. Trečioji karta. Įvairių formų jungimas. Pagrindinės modernaus šokio technikos.

Šokis yra dėkingas būdas ugdyti pagarbos jausmą. Šokant mokomasi paduoti ranką, susikabinti. Dažnai kyla tokių problemų kaip: „Aš su juo nesikabinsiu“, „Ji man nepatinka“ ir t.t. Tačiau ir tai turime suprasti: ir mes, suaugusieji, nepuolame glėbesčiuotis su kiekvienu žmogumi. Bet pasisveikinti, susipažinti, paduoti ranką – tai jau mūsų gyvenimo įpročiai. Tad ir vaikams reikia leisti mokytis bendravimo, supratimo, kad visi žmonės skirtingi, tačiau visi nusipelnome pagarbos ir tam tikromis gyvenimo aplinkybėmis esame priversti tarp savęs bendrauti, veikti, kurti. Tuo pasižymi ir sportiniai šokiai, kurie sukuria galimybę ne tik ugdyti pagarbos jausmą vienas kitam, bet ir bendrą tikslų siekimą, nesėkmės atveju stengtis ištaisyti klaidas.

Temos aktualumas. Šokiai tai yra viena iš fizinio aktyvumo šakų. Fizinis aktyvumas privalomas visiems tam, kad galėtumėm gerai jaustis, kiekvienas žmogus gabus, tik ne kiekvienas sugeba atrasti tą sritį kurioje jis gali išreikšti savo gabumus.

Darbo tikslas – supažindinti su šokių istorija bei trumpai papasakoti apie pagrindinius pramoginius šokius.

Darbo uždaviniai:

1.Išsiaiškinti šokių raidą iki karo ir po jo.

2.Pristatyti nepriklausomos Lietuvos sportinius šokius ir laimėjimus šioje srityje.

3.Pristatyti šiuolaikinius šokius.

4.Išsiaiškinti kiekvieno šokio principus.

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (4558 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Šokių istorija
    10 - 3 balsai (-ų)
Šokių istorija. (2014 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/sokiu-istorija.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 10:19
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo