Šokių projektai kaip visuomenės įtraukimo į profesionalų meną atvejis


Lentelių ir paveikslų sąrašas. Įvadas. Meno samprata. Menas kaip kultūros dalis. Profesionalus menas. Profesionalaus meno sklaidos galimybės. Komunikacijos reikšmė kultūroje. Masinės komunikacijos reikšmė profesionaliam menui. Sklaida per televiziją. Televizijos populiarumo tyrimai. Televizija kaip masinės komunikacijos priemonė. Visuomenės įtraukimas į šokių projektus. Šokių projektai kaip meno organizacijos. „So You Think You Can Dance“ Jungtinėse Amerikos Valstijose. „Tu gali šokti“ Lietuvoje. Išvados. Literatūra.

Taigi šiuolaikiniame pasaulyje yra labai svarbi profesionaliojo meno sklaidą. Vyraujančius atvejus verta nagrinėti, kad būtų galima aprašyti efetktyviausius būdus, skatinančius visuomenę įsitraukti į profesionalaus meno puoselėjimą.

Darbo objektas: visuomenės įtraukimo į šokių projektus ypatybės.

Darbo tikslas: paaiškinti visuomenės įtraukimo į šokių projektus ypatybes, analizuojant šokių projektus kaip profesionalaus meno sklaidos atvejį.

Išsikelti uždaviniai:

1.Aprašyti meno svarbą kultūroje;

2.Išanalizuoti profesionalaus meno sklaidos galimybes šiuolaikiniame pasaulyje;

3.Išnagrinėti šokių projektų vietą visuomenėje;

4.Nustatyti, kokiais būdais visuomenė yra įtraukiama į šokių projektus.

  • Menai Kursinis darbas
  • Microsoft Word 114 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (5063 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Šokių projektai kaip visuomenės įtraukimo į profesionalų meną atvejis
    10 - 3 balsai (-ų)
Šokių projektai kaip visuomenės įtraukimo į profesionalų meną atvejis. (2014 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/sokiu-projektai-kaip-visuomenes-itraukimo-i-profesionalu-mena-atvejis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 16:12
×