Šokių studijos didžiuosiuose Lietuvos miestuose


Šokių studija A. N. T. Šokių studija INdY dance‘SiNG. Šokių studija skillz. Šokių centras Ro. Šokiu studija Re_D. Šokių studija Megusta. Šokių studija Beat Street. Naudota literatūra.

Studijoje Jus pasitiks profesionalūs bei nuo mažens besižavintys šokiais treneriai. Daug laiko praleisdami šokių salėse, lavindami choreografinius sugebėjimus, besidomintys ne tik savo stiliaus šokiais, bet ir naujienomis šokių pasaulyje, stengsis perteikti Jums visą sukauptą patirtį. Padės tobulinti šokio techniką bei įgūdžius, skatins gilinti žinias ir žinoma, stengsis Jus sužavėti šokių judesiais tam, kad pasinertumėte į svaiginantį šokių pasaulį.

Norint pagilinti šokėjų žinias bei sužavėti įvairiais šokių stiliais, „Me Gusta“ neapsiriboja tik joje dirbančiais treneriais, bet tuo pačiu rengia įvairius seminarus, į kuriuos kviečia profesionalius, žinomus šokėjus, ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio, kurie pasidalina savo patirtimi, išmoko skirtingų stilių, pademonstruoja įvairias šokio technikas. Bandydami įvairius stilius, juos keisdami, vertindami, studijos šokėjai gali išsirinkti labiausiai jiems patinkančius ir juos tobulinti, o sukauptus įgūdžius atskleisti įvairiausiuose čempionatuose. Taip studijoje tvyro ne tik darbinga, bet ir puiki, linksma nuotaika. Studijos narių tarpusavio bendravimas, supratimas, bendras darbas šokio aikštelėje sukuria malonią atmosferą bei garantuotą atsipalaidavimą šokio ritme.

Studijos nariai turi galimybę pasireikšti ne tik čempionatuose, bet ir prisidėti prie mūsų studijoje organizuojamų įvairių renginių, pvz.: Studijos gimtadieniai, Kalėdų vakarėliai, Atrankos į pasaulinio lygio čempionatus, Sezono uždarymo šventės ir t.t. Juose ne tik dalyvaudami ir demonstruodami tai, ką išmoko savo draugams, tėveliams, bet ir pasilinksmindami su bendraminčiais. Nepamirštama ir vasara, kada, visų džiaugsmui, yra rengiamos šokių stovyklos, į kurias atvykus, nebesinori išvažiuoti.

  • Microsoft Word 4676 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (1722 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Angelina
  • Šokių studijos didžiuosiuose Lietuvos miestuose
    10 - 4 balsai (-ų)
Šokių studijos didžiuosiuose Lietuvos miestuose. (2014 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/sokiu-studijos-didziuosiuose-lietuvos-miestuose.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 15:15
×