Šokių studijos steigimo verslo planas


Turinys. Verslo aprašymas. Rinkos tyrimas. Konkurencija. Personalas. Reikalingi ištekliai. Studijos ir patalpų įkūrimas. Įmonės veiklos pradžia. Studijos siūlomos paslaugos. Reklama. Rizikos veiksniai. Financinės prognozės. Išvados.


Jonavoje panašias paslaugas teikia tik mokykloje vedamuose šokių būreliuose, o šiuolaikinių šokių studijos Jonavoje jau nebėra, tad įsitvirtinti rinkoje nebus sunku, tačiau nereikia pamiršti, kad netoliese yra Kaunas ir daug jonaviečių ten dirba bei mokosi, todėl šokių kursus gali rinktis ir šiame mieste.

Mano tikslas- įkurti šiuolaikinių šokių studiją su profesionaliais treneriais Jonavoje, su jaukia atmosfera, kurioje klientai galėtų ne tik mokytis šokti bet ir atsipalaiduoti bei turiningai praleisti laiką.

3Rinkos tyrimas Siekiant įsitikinti paklausos šiai paslaugai poreikiu, buvo apklausta 100 vietinių pagrinde jaunimo, pateikus klausimą ar ši paslauga juos domintų. Pateikiami gauti atsakymų rezultatai:

* 70 žmonių sutiko su mano pateikta idėja įkurti šiuolaikinių šokių studiją

Jonavoje tokio stiliaus šokių studijos nėra, tad įsitvirtinti rinkoje nebus sunku, tačiau nereikia pamiršti, kad netoliese yra Kaunas ir daug jonaviečių ten dirba ar mokos, todėl šokių studiją gali rinktis tame mieste.

Mano paslaugai teikti reikėtų 3 darbuotojų: tai būtų Hip-Hop ir House šokių treneris, moderno stiliaus šokių trenerė, New style ir Pop stiliaus treneris. Papildomai administruojančio personalo nebūtų. Priėmimą į kursus ir klientų registraciją vykdytų patys treneriai. Finansinę įmonės veiklos apskaitą tvarkytų įmonė, teikianti buhalterinės apskaitos paslaugas.

  • Microsoft Word 507 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (892 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Ieva
  • Šokių studijos steigimo verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Šokių studijos steigimo verslo planas . (2018 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/sokiu-studijos-steigimo-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 18 d. 15:49
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!