Šokolado parduotuvė


Verslo verslo planas. Santrauka. Verslo įdėjos pristatymas. Konditerinių gaminių pavyzdžiai. “Salduko“ įmonės charakteristika. Akcininkai. Uab „Saldukas“ veiklos apžvalga. Rinkos tyrimas. Vartotojai. Konkurentai. Marketingas. Marketingo tikslas ir strategija. Kainų politika ir kainos. Reklama. Prekių realizavimo schema. Pardavimų prognozės. Gamybos (paslaugų) organizavimas. Durų spyna spyna elbor-granit 1. 06. Perdažytos sienos. Valdymo personalas ir darbuotojai. Darnaus vystymosi nuostatų taikymas įmonės „Saldutis“ veikloje. Rizikos vertinimas. Finansinė dalis. Projektų kaina ir finansavimo šaltiniai. Pelno (nuostolių) ataskaitų prognozė. Balanso prognozė. Grynojo pelningumo apskaičiavimas. Steigimo dokumentai. Literatūra. Priedai.


Numatomi finansavimo šaltiniai: įstatinis kapitalas, kurį sudarytų Lina Kupstienė, Akvilė Sadauskaitė, Roberta Jestremskaitė, Jūratė Gečaitė, Agnė Lumpickaitė, įnešdami po 1448 €.

Siekiant sukurti verslo įdėją svarbu atsižvelgti į visuomenės nuotaikas. Šiandien žmonės dažniau jaučia nuovargį, išsekimą, tačiau mažytis gabalėlis tikrojo juodo šokolado padeda susigrąžinti gerą nuotaiką. Akys pradeda žibėti, o sugrįžęs malonumo pojūtis kelią norą apkabinti visą pasaulį. Kodėl? Mokslininkai atlikę tyrimus nustatė, kad suvalgius gabalėlį šokolado smegenys išskiria endorfinus - vadinamuosius laimės hormonus, kurie sukelia laimės pojūtį. Šokoladas yra natūralus skausmo malšintojas ir antidepresantas. Būtent, dėl šių priežasčių, naujai kuriama įmonė "Saldukas" pasirinko šokolado kelią versle. Siekiant tiekti tik aukštos kokybės šokoladą vartotojams įmonė stebins dar ir nuotaikingomis formomis.

"Salduko" įmonė, kuri įsikurs patogioje vietoje, Kauno centre, vilios vartotojus nepakartojamo skonio šokoladu, kuris bus mobiliųjų telefonų, gėlių, žaismingų gyvūnų, automobilių ir net pinigėlių formų. Kas nenorėtų paragauti kokio skonio yra rožės žiedas, ar atsilaušti gabalėlį mobiliojo telefono šokolado? Konkurentų rinkoje mažai kas siūlo šokolado formas, daugiausiai rinkoje pateikiami įprastų formų saldumynai, kurie nenustebina, nesukelia didelio džiaugsmo.

"Salduko" įmonė puikiai supranta klientų poreikius, todėl inovatyviems klientams, kurie nebijo naujų iššūkių, ieško kažko naujo ir nori stebinti artimus žmones siūlo atrasti šokolado magiją. Juk įdomi dovana ne tik parodo Jūsų išmonę, bet ir pateikia Jus kaip asmenybę.

Čia pateikiami konditerinių gaminių pavyzdžiai, kuriuos gamins naujai kūriama įmonė, nurodomos kainos, jų išvaizda (įpakavimas), bei vartotojui pateikiama sudėtis iš kokio šokolado yra gaminamas gaminys. Bus galimybė užsisakyti norimos formos konditerinius gaminius, kadangi įmonei yra svarbūs vartotojų norai, bei fantazija.

Misija - nustebinti Jūsų artimą žmogų, akį patraukiančiomis ir skonių nenuvilkinčiomis originaliomis puokštėmis, gėlėmis, įvairiomis kompozicijomis, bet kokiai progai.

Įmonės tikslas – įsitvirtinti rinkoje ir kiekvienam klientui dovanoti geros kokybės prekes bei orginalumą.

UAB „Salduko“ pagrindiniai tikslai :

Įmonės rūšis - „Saldukas“ yra uždaroji akcinė bendrovė (UAB). UAB “Saldukas” savo veiklą vykdo legaliai, laikantis Lietuvos Respublikos įstatymų. Įmonės akcininkai vadovaujasi Lietuvos Respublikos Akcinių bendrovių įstatymu. Pagal įstatymą, įmonė – tai savo firmos vardą turintis ūkinis vienetas, užsiimantis tam tikra komercine – ūkine veikla. Pagal akcinių bendrovių reglamentuojantį įstatymą uždarosios akcinės bendrovės įstatinis kapitalas turi būti ne mažesnis kaip 10 tūkst. litų. Joje turi būti mažiau nei 250 akcininkų. Akcininkai yra fiziniai ir juridiniai asmenys, kurie turi įsigiję bendrovės akcijų. Akcininkai turi šias turtines teises: gauti bendrovės pelno dalį ( dividendą), gauti likviduojamos bendrovės turto dalį ir t.t.

Mūsų siūlymu reikia įkurti parduotuvę, kurioje būtų prekiaujama aukštos kokybės šokolado gaminiai, kurie butų pateikiami įvairiomis formomis. Šiuo verslo plėtros planu siekiame padidinti įmonės pardavimus ir pelningumą.

Rinkos tyrimas yra būtinas visiems, kuriant savo verslo idėją ir siekiant, kad ji pasiteisintų ateityje. Norint, sėkmingai išlikti versle, nugalėti konkurenciją, reikia mokėti valdyti komercinę informaciją, suprasti ir analizuoti rinkoje vykstančius procesus, o tai padaryti galima atlikus rinkos tyrimą. Jis yra labai svarbus norint pradėti savo verslą.

Mūsų verslo plano idėja yra gaminti valgomas gėles, įvairių formų valgomas dovanas. Buvo atliktas verslo rinkos tyrimas, siekiant išsiaiškinti ar būtų reikalinga tokia parduotuvė Kauno miesto centre, kurioje būtų galima įsigyti valgomų gėlių puokščių, kurios būtų ne tik puiki dovana, bet taip pat ir puiki staigmena skrandžiui. Parduotuvėje taip pat ir įvairūs suvenyrai iš saldainių ar šokolado.

Atliekant tyrimą apklausoje dalyvavo penkiasdešimt respondentų, kiekvienas pildė anketą (1 priedas) patalpintą internetinėje svetainėje su mūsų tyrimui aktualiais devyniais klausimais.

Tyrimo metu, kurio tikslas buvo išsiaiškinti ar žmones domintų valgomos gėlės, buvo apklausti abiejų lyčių atstovai, kurių didžiąją dalį sudarė moterys tai yra 74,4 proc., o vyrai – 25,6 proc..

Atliekant anketinę apklausą respondentų skaičius buvo apskaičiuotas pagal Paniott‘o formulę:

Kauno mieste gyvena apie 336912 gyventojų . Pagal šiuos duomenis apskaičiuojama respondentų imtis, kuri gauna su 10 proc. paklaida.

Apklausos duomenys rodo, jog 60 proc. apklaustųjų mano, kad užeitų į valgomų gėlių parduotuvę bent smalsumo vedini, 20 proc. žmonių galvoja priešingai ir 10 proc. gyventojų neturi nuomonės. Apibendrinus šiuos rezultatus galima daryti išvadas, jog daugumai apklaustųjų būtų įdomu tokio tipo parduotuvė.

 • Verslas Verslo planai
 • 2015 m.
 • Lietuvių
 • Roberta
 • 40 puslapių (7085 žodžiai)
 • Universitetas
 • Verslo verslo planai
 • Microsoft Word 1020 KB
 • Šokolado parduotuvė
  10 - 7 balsai (-ų)
Šokolado parduotuvė. (2015 m. Birželio 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/sokolado-parduotuve.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 05:58