Soliariumai skaidrės


Tikslai ir uždaviniai. Istorija. Soliariumų tipai. Soliariumų lempų kiekio ir stiprumų pavyzdžiai. Ultravioletiniai (UV) spinduliai. Soliariumų žala. Odos vežys. Nauja priklausomybė - tanoreksija. Soliariumais neturėtų naudotis . Odos tipai. Rekomenduojamas deginimosi laikas. Soliariumų nauda. Vitaminas D. Mokslo institucijų rekomendacijos. Deginimosi soliariume taisyklės. Mitai apie soliariumus. Literatūra.

Paaiškinti soliariumų Istoriją. Kokie yra soliariumų tipai? Pateikti soliariumų pavyzdžius Kas yra uv? Kokia yra soliariumų žala? Kas soliariumais neturėtų naudotis? Paaiškinti odos tipus. Kokia yra soliariumų nauda? Kokios mokslo institucijų rekomendacijos? Paaiškinti deginimosi soliariume taisyklės. Surašyti naudotą Literatūrą.

Vokietis Friedrich Wolff pirmas užpatentavo soliariumą1979metais. Originalios soliariumų lempos buvo atrastos atsitiktinai 1903 metais Vokietijos kompanijos „Heraeus“. Jie gamino apšvietimo sistemas namams ir pramonės reikmėms. Šios lempos buvo pagamintos iš aukšto slėgio halogenų. Jie suprato, kad šviesa, kuri buvo sukurta apšvietimo tikslais taip pat išsiskiria ultravioletinius spindulius. 1920m. „Heraeus“ pradėjo pardavinėti šias lempas, medicinos bendrovėms.

Didžiausi pavojai, su kuriais gali soliariumuose susidurti: Didėja rizika susirgti odos vėžiu Mažina odos elastingumą Sausina odą Skatina raukšlių atsiradimą Gali sukelti akių uždegimus Gali sukelti stiprius odos nudegimus Soliariumuose gausu bakterijų ir virusų (per dieną apsilanko daugybė klientų) Priklausomybės išsivystymas.

  • MS PowerPoint 2707 KB
  • 2016 m.
  • 29 puslapiai (1877 žodžiai)
  • Erika
  • Soliariumai skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Soliariumai skaidrės. (2015 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/soliariumai-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 24 d. 10:18
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!