Soliariumas laboratorinis


„Mano apsilankymas soliariume“. Užduotis Išnagrinėti ir susipažinti su soliariumo vidaus taisyklėmis, plačiau susipažinti su soliariumo studijos teikiamomis paslaugomis. Užduoties esmė atsakyti ir išanalizuoti šiuos klausymus. Kokių parametrų soliariumą, kiek minučių ir kodėl rekomendavo Jums soliariumu soliariumo darbuotoja. Rinkotės gulimą ar stovimą soliariumą ir kodėl? Kokią kosmetiką pasiūlė naudoti prieš ir po soliariumo. Kokia jos sudėtis? Kada keistos lempos, kokio galingumo lempos ir kiek jų yra Jūsų pasirinktame soliariume? Kaip tai įrodė soliariumo darbuotoja? Kaip ir kada soliariumo darbuotoja išdezinfekavo soliariumą. Soliariumo darbuotojos rekomendacijos odos priežiūrai namuose, tolesniems seansams ar jų kursui. Kas geriau – saulė ar soliariumas?

1. Kokių parametrų soliariumą, kiek minučių ir kodėl rekomendavo Jums soliariumu soliariumo darbuotoja. Rinkotės gulimą ar stovimą soliariumą ir kodėl?2. Kokią kosmetiką pasiūlė naudoti prieš ir po soliariumo. Kokia jos sudėtis?3. Kada keistos lempos, kokio galingumo lempos ir kiek jų yra Jūsų pasirinktame soliariume? Kaip tai įrodė soliariumo darbuotoja?4. Kaip ir kada soliariumo darbuotoja išdezinfekavo soliariumą.5. Soliariumo darbuotojos rekomendacijos odos priežiūrai namuose, tolesniems seansams ar jų kursui.6. Kas geriau – saulė ar soliariumas?

Kokių parametrų soliariumą Jums rekomendavo? Darbuotoja buvo pasikausčiusi ir pradėjo pasakoti apie lempas, kadangi nevaikštau į soliariumą dažnai, bet norėjau intensyvesnio įdegio, darbuotoja parekomendavo apsilankyti soliariume 3kartus į ( tai padaryti 9dienų bėgyje) .

  • Kosmetologija Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (422 žodžiai)
  • Juste
  • Soliariumas laboratorinis
    10 - 9 balsai (-ų)
Soliariumas laboratorinis. (2015 m. Sausio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/soliariumas-laboratorinis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 02:20
×