Sony referatas


Sony. Įvadas. Analitinė dalis. Užduoties analizė. Projekte naudotų pagrindinių informacijos šaltinių apžvalga. Pagrindinių plokščių sandaros ir charakteristikų analizė. Lustynų apžvalga. Pagrindinių plokščių standartų apžvalga. Projektinė dalis. Pagrindinių plokščių raidos per paskutiniuosius tris metus tendencijų vertinimas. Pagrindinių plokščių gamintojai ir jų siūlomų produktų ypatumai. Kompiuterių pagrindinių plokščių vertinimo kriterijų parinkimas. Darbe naudotų informacijos šaltinių sąrašas.

Mūsų dabartis yra neatsiejama nuo naujausių technologijų, kurios sparčiai žengia į priekį, turbūt ne dienomis, o valandomis. Šiame darbe išanalizuosiu „Sony“ produkcija, taip pat teiksiu rekomendacijas dėl geriausios produkcijos parinkimo pagrindiniams vartotojų segmentams. Kadangi vartotojų poreikiai vis keičiasi ir keičiasi, konkrečių ilgalaikių rekomendacijų konkretiems vartotojų segmentams numatyti būtų neįmanoma.

Mano asmeniniai tikslai būtų tokie: kuo daugiau sužinoti apie „Sony“; paaiškinti paprastam vartotojui į kokius parinkimo kriterijus reikia atsižvelgti norint pasirinkti gerą prekę. Siekdamas šių tikslų aš perteiksiu kuo tikslesnę informaciją apie „Sony“ taip, kad galėtų susigaudyti ne tik specialistas, bet ir paprastas namų ar biuro naudotojas.

Analitinėje dalyje pirmiausia bus išanalizuoti visa „Sony“ produkcija. Taip pat šioje dalyje pateiksiu pagrindinių informacijos šaltinių apžvalgą.

Žmogus perskaitęs darbą bus susipažinęs su „Sony“ kriterijų parinkimo ypatumais skirtingų poreikių vartotojams, sužinos daugiau apie kiekvieno parametro reikšmę, sugebės ateityje pirkdamas „Sony“ produkcija atsižvelgti pagrindinius kriterijus, ir pasirinkti sau tinkamą variantą.

  • Elektronika Referatas
  • Microsoft Word 841 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (4044 žodžiai)
  • Kolegija
  • Luciaras
  • Sony referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Sony referatas. (2013 m. Gegužės 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/sony-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 21:52
×