Sony Vegas pro Montavimo Pradmenys


Velocity. Basics. Timeline (Basic)/. Grupavimas. Prerender'inimas. Renderinimas. D Tekstas arba Track Motion. Video FX (Effektai).

Velocity medijoje reguliuoja video payback greiti , gali jį sustabdyti , ir padaryti , kad eitų atvirkščiai . Kad Uždėti Velocity ant Medijos , reikia spauskite dešinyjį pelės klavišą ant medijos ant kurios norite uždėti ir pasirinkite Insert/Remove Envelope>Velocity

Kai uždėsite velocity atsiras žalia linija nt Medijos . Joje galite pridėti Pointų , kad tą padaryti paspauskite dešinį pelės klaviša ir "Add Point"

Atsiradūsį pointą jūs galite judinti , leidžiant į apačią , video letės araba dar žemiau - eis atvirkščiai . Tempiant viršun , greitės , jei padarysit ant 0% tada išvis nejudės stovės vietoje . Kad lengviau nustatyti procentą spauskite dešinį pelės klavišą ant Pointo ir tada "Set to...". Tarp 2 pointų (Vienas bus iškart padarytas medijos pradžioje) eina lijija , kuri jungia tuos du pointus "Feidu" . Tai reiškias jei pvz Video pradžioje yra 100% , o kai bus 2 min yra pointas su 0% tai po truputi nuo video pradžio procentas kris iki 0% (Ant 30 s bus 75% ant 1 min bus 50% ir t.t) Jeigu norite , kad video sustotų akimirksiu ant 2 min ir nelėtėtų per tą laiktotarpį tada spauskite dešinyjį pelės klavišą ant to pointo kuris eina prieš pointą su 0% ir parinkite "Hold" .

Linear Fade - Itin tikslus feidas , t.y jei medijoje sekantis pointas po 2 min tai 1 minutėje bus 50% .

  • Technologijos Konspektas
  • Microsoft Word 792 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1272 žodžiai)
  • Airidas
  • Sony Vegas pro Montavimo Pradmenys
    10 - 6 balsai (-ų)
Sony Vegas pro Montavimo Pradmenys. (2015 m. Rugsėjo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/sony-vegas-pro-montavimo-pradmenys.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 18:51
×