SPA centras verslo planas


Idėjos pristatymas. Įmonės apibūdinimas. Paslaugos bei tiekėjai. Teikiamų prekių sąrašas. Teikiamų paslaugų sąrašas. Iš prekių sąrašo pasirinkome kavos tiekėjus konkurencinio profilio nustatymui. Vertinimo veiksmai Reikšmingumo koeficientas Tiekėjas A „ Aroma Gold “ Tiekėjas B „ Paulig “. Balas Suvest. Iš viso. Uab „ SPA Vyrams “ įmonės SSGG analizė. Įmonės internetinis puslapis. Personalas Darbo laikas. Įmonės darbuotojai. Darbo vietos kaina. 47615 9 Lt. Ant popieriaus. 36298 66 Lt. Darbuotojų atlyginimas per metus. 571390 8 Lt. 435583 92 Lt. Visa vertė. 57748 Lt Metinė vertė. 78000 Lt. Išlaidos miems metams. Visos išlaidos. Išlaidos iems metams. Projekto atsipirkimo laikotarpis. Metai Įplaukos.


Vizija:  Visoje Lietuvoje ir užsienio šalyse tapti gerai žinomu ir pripažintu SPA centru, vertinama už aukštą kokybę, specialistų profesionalumą, jaukią aplinką ir išskirtines grožio bei sveikatos puoselėjimo procedūras.

SPA vyrams būtų skirtas tam, kad vyrai galėtų jaustis juose patogiai ir jaukiai, nes vyrai, lygiai taip pat kaip moterys, siekia savimi rūpintis, jaustis bei atrodyti gerai, salono kvalifikuoti darbuotojai padėtų vyrams labiau pasitikėti savimi. Vyrai kaip ir moterys pervargsta ir jiem reikia atsipalaiduoti bei atsigauti. Paslaugos teikiamos salone būtų panašios į tas, kurios dabar yra teikiamos moterims, tik skirtumas būtų tas, kad visas SPA personalas padėtų, bei aptarnautu ne moteris, o vyrus.

SPA centre turėtų būti įvairių rūšių pirtys, kelių dydžių baseinai, keleta kubilų lauke greta pirties. Pirtys galėtų būti tiek bendram pastate, tiek atskiruose pastatėliuose lauke (pvz: saunos , rusiškos pirtys). Išsikaitinę pirtyje vyrai galėtų pasinaudoti kirpyklos, manikiūro, pedikiūro paslaugomis. Ne paslaptis, kad pati geriausia pirtis yra rastiniame statinyje. Prie paslaugų siūlytumėm įvairius masažus. SPA centre taip pat būtų atskiri kambariai su bilijardu, mini golfu, kad klientai galėtų pailsėti ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. O koks poilsis be gurmaniškų patiekalų ir gaivinančių gėrimų.

SPA centrą rengiame ne už miesto, o centre, lengvai pasiekiamoje ir patogioje vietoje.

Lipo masažas (2 - 3 gydymai, gali būti imami nuo 3 ir maksimum 6, dienų laikotarpiui, Gydymas veikia ties riebaliniu audiniu ir atkuria viršutinę kūno dalį, tonizuoja skrandį ir pagerina jo veiklą).

Toks gydymas vienam žmogui kainuotų - 1818,94 Lt

Įdiegti šią paslaugą mums kainuotų - 8000,00 Lt

Tokia paslauga vienam žmogui kainuotų - 151.58 Lt

Įdiegti šią paslaugą mums kainuotų – 5000,00 Lt

Jaunatviškas skutimas (klasikinis - 37.89 Lt, skutimas su veido masažu ir kauke - 90.95 Lt, barzdos ar ūsų skutimas - 37.89 Lt)

Visos priemonės kainuotų – 2000,00 Lt

Tokia paslauga vienam žmogui kainuotų - 189.47 Lt

Įdiegti šią paslaugą mums kainuotų – 1000,00 Lt

Kadangi tokios paslaugos Lietuvoje dar nėra, tai mūsų valstybėje būtų inovacija. Naudojamos bus pačios naujausios bei geriausios technologijos, bei dirbs itin geri specialistai. Tiekėjus rinksimės pagal reitingus, žinoma rinksimės aukščiausios kokybės tiekėjus bei siūlomus produktus.

  • Microsoft Word 422 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2263 žodžiai)
  • Kolegija
  • Violeta
  • SPA centras verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
SPA centras verslo planas. (2016 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/spa-centras-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 11:55
×